Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

kamkam

2015. november 26.

Jó az illata, de 1 perc után nem lehet érezni. Gondolom ilyen lehet az összes testpermete az avonnak. Sajnálom, hogy egy kicsit nem tartósabbak. :/ Nem fogom megvásárolni újra. Talán majd nyáron veszek úgy különlegesebb illatot,hátha nem csalódok akkorát. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Damayanti

2015. november 25.

Csak katalógusban szagoltam, illetve azt hiszem egyszer élőben is, egy barátnőmnél. Méltán télre ajánlott illat. Mint egy szilvás téli tea, csak a jellegzetes teás mellék illat nélkül :) Nekem túl töményen édes, ezért semmiképp nem 5 csillag. Nálam magasan viszi a prímet a vanília és szantál permet, pláne őszre-télre, azzal nem tud versenyre kelni. De télre lehet, hogy valakinek jó ebbe a nagyon édes cukros-szilvás lötyi illatba is bele burkolózni a kandalló előtt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

szabogabri

2015. november 21.

Kedvenc! Nagyon-nagyon finom az illata :) Imádom használni, bárhol, bármikor!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Kedvenc! Nagyon-nagyon finom az illata :) Imádom használni, bárhol, bármikor!

missk

2015. november 20.

Annyira jó, erős, édes illata van, hogy ez mellé még parfümöt is felesleges használni. Kedvenc ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 20.

vicusss

2015. november 18.

Ezeket a testpermeteket szinte minden testrészemre fújom. Ez a Cukrozott Szilvás illat olyan kellemesen édeskés, de szerintem a testpermetek közül az Édes Füge Szilvával az eddigi legjobb számomra. Hajamra is szoktam fujni valamennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

Linda86

2015. október 31.

Nem igazán értem mitől is lenne tápláló a bőrömnek bármely avonos testpermet..én ilyen hatást még nem tapasztaltam. Viszont az illata olyan fantasztikus, hogy csak ezért is érdemes megvenni!!! A hajamra szoktam legtöbbször fújni. Szerintem ápolni nem ápolja, de rosszat sem tesz, és napokig érezni ezt az édes, kissé fűszeres illatot. A párom is imádja. Neki gyermekkori emlékeket idéz. Előfordult már, hogy az ágyneműt fújtam be vele, vagy szimplán a hálószoba levegőjébe fújtam picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

NPetraL

2015. október 30.

Imádom!!! Tobb mint egy eve alltam ra erre az illatu testpermetre. Telen-nyaron is tokeletes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

babyface

2015. október 24.

nagyon régóta keresek olyan illatot ami visszahozza gyerekkorom nagy sütibabázásainak fílingjét. hát tessék megkaptam egy az egyben sütibaba illat! :D enyhén szintetikus cukros-gyümölcsös illat, sokat nem kell tőle várni, én leginkább itthon használom, hogy azért szabadnapokon is legyen egy kis aromaterápiában részem. a fújókája jól szuperál, szépen terül, így biztos sokáig elég lesz. tartóssága nagyon gyenge de ennyi pénzért ne várjunk edp tartósságot. :D őszi-téli ágybenfetrengős, olvasós, kinemmozdulós napokon tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

SzAdri90

2015. október 23.

Őszi-téli finomság, szeretem az illatát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Őszi-téli finomság, szeretem az illatát. :)

Jelizz

2015. október 11.

lehet érezni benne a szilvát, jó édes illat, de viszont én máshoz tudnám hasonlítani.. pl : -Sütemény illathoz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.