Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

kdorci

2015. szeptember 29.

Nagyon szeretem az illatát, ahhoz képest, hogy testpermet egész tartós is. Főleg a hidegebb időkben szeretem használni de akkor nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

SzySza

2015. szeptember 28.

Parfumgyilkos vagyok azt tudni kell. Foleg ha edes illatokrol van szo. Tehat ezt parfum helyetti hasznalatra vettem, kis frissitesnek ha barhova bemegyek eleg egy fujas es maris arad a finom illat. Regen rendeltem mar, akkor dinnyeset ez egy baratnomon tetszett meg. Imadom!! Nyaron is fujkalok mindenfelet de akkor zavar, hogy meleg van es tapadok tole. Ebben az idoben viszont szuper. Raadasul sokaig eleg mert a fujofej eleg sokat fuj egy fujasra is igy nem kell 60x fujkalni vele. :) A szilva erzodik benne, isteni illata van. Paromnak is nagyon tetszik igy hatarozottan jo dontes volt. Marad! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

lorik.laura

2015. szeptember 25.

Ahogy bejött a hűvösebb idő, rendeltem is belőle 2 db-ot. Nyáron nem tudtam volna elviselni ezt a cukros szilvás megoldást, de ebben az időben csodálatos! Annyira imádom! És valóban kiérződik belőle a szilva. Tuttti újravevős! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Nittuska

2015. szeptember 24.

Anyum vette de én is kipróbáltam :$
Az illata meg szuper.
Nekem a lábszáram és a karom mondhatni h száraz ezzel bekentem és tök jó pihe puha lett, nem ragadt könnyen beszívódik. Összeségében jó terméknek mondható. (csak azok a fránya összetevők)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Anyum vette de én is kipróbáltam :$
Az illata meg szuper.

timikee7

2015. szeptember 11.

Az édes illatok kedvelője vagyok, ez mintha nekem találták volna ki :) sokszor parfüm helyett használom, a bőrömön sokáig érezni az ilatát. Imádom, mindig újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

adri97323

2015. augusztus 27.

Parfüm helyett, hétköznapra tökéletes.
Nekem nyárra kicsit túl édes, de ősszel és télen jó barátok leszünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Parfüm helyett, hétköznapra tökéletes.
Nekem nyárra kicsit túl édes, de ősszel és télen jó barátok leszünk.

bettics

2015. augusztus 26.

Az ilata nagyon finom, imádtam amikor megvettem, és most szerencsére szettben is lesz, így újra fogom rendelni :) Így nyáron jól esett néha egy kis felfrissülés, ennek segítségével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

dreamerem

2015. augusztus 24.

Isteni finom illata van! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Isteni finom illata van! Imádom!

Nymeria94

2015. augusztus 7.

Egyszerűen fantasztikus!
A lentebb olvasott pozitív vélemények és maga cukrozott szilva illatának gondolata nem hagyott nyugodni, úgyhogy megrendeltem. Első körben arra gondoltam, hogy olyasmi illata lesz, mint a frissen befőzött szilvalekvárnak... hát egyáltalán nem olyan. Nem igazán tudtam hová tenni, amúgy sem vagyok jó az illat meghatározásban, de ez esetben végleg elvesztem. Annyit biztosan mondhatok, hogy édes és vaníliás, nyárra nekem tökéletes. Ettől függetlenül imádom, ebben a kánikulában felüdülés használni. Ezenkívül még tartós is (nem egy parfümömre hozott már szégyent ilyen téren), több órán keresztül érzem magamon, ezért az utóbbi időben leginkább parfüm helyett használom.
Nálam egyenlőre ez a termék a nyár meglepetése és egyben a legtöbbet használt terméke, már alig várom, hogy a testápoló és a tusfürdő is megérkezzen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Egyszerűen fantasztikus!

Cuni95

2015. július 26.

A legjobb barátnőm kezdte el használni ezt a testpermetet. Gondoltam rendelek magamnak is egyet, kipróbálom milyen.
Nos, erről a tuti nyári kellékről annyit érdemes tudni, hogy valami eszméletlenül édes és tömény illata van. Elég 1 fújás, és jó pár órán keresztül illatozhatunk.
Aki inkább a gyümölcsös illat miatt rendelné meg, az inkább válasszon mást. Ez nem gyümölcsös. Ez édes... Szilvára nem emlékeztet, de könnyű, nem hagy ragacsos érzést maga után, úgyhogy akinek bejön a Barbie illat, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.