Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Incuss

2015. július 23.

Imádom ezt az illatot,viszont rendkívül tömény,ezért ritkán egy-egy fújással használok belőle.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

fannc22

2015. július 21.

Ez nagyon - nagyon jó illatú! A kedvencem. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Ez nagyon - nagyon jó illatú! A kedvencem. <3

Nana22

2015. július 20.

Ez az egyik legjobb testpermet!! Valami fantasztikus illata van, és elég tartós is! imádom♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

rizspufi

2015. július 10.

Amikor először megláttam az újságban gondoltam kipróbálom. Mindig is volt az Avonból testpermetem, de valahogy mindig azt vonták ki a forgalomból, amit imádtam. Végre megkedveltem az egyiket, rendeltem kb. 2-szer és nem találtam többet... Mindig újat kellett keresnem. A szilváért, a szilvás illatokért nem vagyok oda, de a vaníliát imádom. Ez valami csoda! Annyira finom illata van, hogy azóta állandóan újrarendelem. Sokszor vettem szettben is, mindenhogy imádnivaló. Nem igazán tartós az illata, de én amúgy is mindig fújkálom magam, úgyhogy nekem ez nem gond. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az édes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

vivicsibe1

2015. július 9.

Ez a kedvencem az Avon testpermetei közül.Az illata valami isteni.Jobb lenne ha tartósabb lenne de szerintem így is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Imo

2015. július 8.

Ez az abszolút kedvenc az összes illata közül 😍 Tartós és könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Ez az abszolút kedvenc az összes illata közül 😍 Tartós és könnyű.

PiciBrigii

2015. június 15.

Szerelmes lettem ebbe a testpermetbe!! Legszívesebben egész nap fújkálnám magamra!!! (Valószínűleg ezt is teszem mert nemrég vettem és már elé sok elfogyott belőle :D) Nagyon édes illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

ketyke

2015. május 23.

Finom edes illat! Hosszan tart 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Finom edes illat! Hosszan tart 😍

kovikata

2015. május 22.

Ajándékba vettem szettben (tusfürdő és testápoló) barátnőimnek, annyira tetszett nekik, hogy én is vettem magamnak. Azóta is a kedvencek között van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

angimay

2015. május 21.

Egyik kedvencem, nagyon édes, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Egyik kedvencem, nagyon édes, szuper!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.