Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

auberginecat

2015. május 20.

szerettem, de ezt is meguntam. kifejezetten téli illat, nyárra el sem tudom képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

nettike

2015. május 19.

Régen meg most is oda vagyok az Avonos testpermetekért nagyon jól jön főleg meleg nyári napokon! Az illata nem tolakodó nagyon kellemses illata van de valamivel erősebb pl az Almavirág illatánal annak sokkal gyengébb illata van ! Paraktikus flakonban van benne, műanyag ezáltal táskába dobós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Puncskocka98

2015. május 17.

Isteni az illata! Igazán érződik benne a cukros illat, ami feldobja testpermetet! Reggel felkelés után szoktam befújni magam vele, és nagyon jól esik !
Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Ajánlom mindenkinek! :)

DorothyHK

2015. május 12.

Imádom az illatát!!! Mikor külföldre kiköltöztem, kihurcoltam egy csomót magammal, hogy ne kelljen nélkülöznöm a nagy melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Szasszaa94

2015. április 26.

Kedvenc a testpermetek közül. Az illata isteni igazán csajos. Bőrre, ruhára, szobába egyaránt fantasztikus. A bőrtápláló részét annyira nem értem, de az árát abszolút megéri. Pláne amikor 300-400 Ft-ra van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Pupojka

2015. április 23.

Nagyon jó az illata, leginkább télen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 23.

Nagyon jó az illata, leginkább télen használom.

romdia

2015. április 14.

Elég jó illata van :)néha egy kicsit túl tömény talán azért mert sokat fújok :D de amugy meg vagyok vele elégedve:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 14.

welc64

2015. március 30.

Jó illata van, de nekem egy kicsit too much.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Jó illata van, de nekem egy kicsit too much.

Jenniii92

2015. február 21.

Azért rendeltem, mert imádom a szilvát, kíváncsi voltam, hogy milyen. Jó illatú, de szagoltam már jobbat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

mesayaa

2015. február 21.

Magasan a legfincsibb illata az Avonos testpermeteknek. A Pink Sugar jut mindig eszembe róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.