Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

RitaJudit

2015. február 7.

Esténként szoktam használni, illetve napközben itthon, ha melegem van. A párom is nagyon szereti az illatát, nincs tőle émelygő érzésem. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

szilvia.bano

2015. január 30.

Az Avon testpermetek közül ez a kedvencem, nagyon finom meleg illata van. Mi itthon légfrissítőnek használjuk, bőrön nem marad meg annyira tartósan az illata, meg arra jobban szeretem a rendes kölnit/parfümöt. De ebből a sorozatból nekem ez a kedvencem, és az egyetlen, amit magamra is fújnék/fújok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Macsek12

2015. január 29.

nagyon finom,édeskés illata van ,én inkább télen szoktam használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

nagyon finom,édeskés illata van ,én inkább télen szoktam használni

melus

2015. január 24.

Nekem ez a kedvencem! Nagyon kellemes, édes illata van amit szerintem elég jól tart is. Az Avon testpermetek közül ez a legjobb szerintem. Amint elfogy mindig újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

hyper.panka

2015. január 18.

Nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

Nagyon szeretem az illatát.

Cicuu

Nagyon jó illata van, de nem valami tartós. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

Nagyon jó illata van, de nem valami tartós. :/

Drea

2015. január 17.

Nagyon szeretem az illatát, édes, de nem az az émelyítően tömény valami. Több Avonos testpermetet próbáltam már, de mind közül ezt találom a legtartósabbnak, hosszú ideig érzem magamon az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

coraline

2015. január 17.

Imádom az illatát, de tényleg nem tartós. Viszont elég nagy mennyiség ahhoz, hogy gyakran fújjak belőle, amikor éppen szükségét érzem, hogy érezzem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

prne0919

2015. január 17.

Jó illata van, de elég hamar elillan. :/ De a többi Avon testpermet közül messze a legjobb illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

rafi

2015. január 16.

Igazi téli illat, én szeretem csak így itthon magamra fújkálni, de elég hamar elmegy szerintem az illata. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.