Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Rami:)<3

2015. január 2.

Az egyik kedvencem <3 fantasztikusan jó illata van. Igaz ha többet fújsz egyszerre magadra akkor nagyon tömény hirtelen, de szerintem ár érték arányban teljesen jó és igazi téli illat. Nagyon szeretem :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

Kuttus

2014. december 17.

Ha túléltem a bődületes kezdeti szagot alkoholmérgezés nélkül, akkor nagyon jó illatú. Bőrre sose fújom. Nyáron fújkáltam a nagy melegben a ruháimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Epetra90

2014. december 11.

Nekem nem vált be az Avon egyetlen testpermete sem a Naturals sorozatból.Wc spray-nek használják többen is az ismerőseim közül,de sajnos nekem meg ahhoz is túl műanyag szagú, büdös...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 11.

Moncsi044

2014. november 26.

Imádom, és Imádom..és, még mindig :) Igazi téli illat... próbaképp rendeltem belőle , azóta a rabja vagyok.. Most berendeltem... még többet :) Nekem, ő 5**

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 26.

TumblrGirl

2014. november 21.

Hihetetlenül jó illatú.*-*
Kedvenc testpermetem a rózsa csokissal együtt c:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 21.

Hihetetlenül jó illatú.*-*
Kedvenc testpermetem a rózsa csokissal együtt c:

abbey94

2014. november 20.

Hihetetlenül finom illata van. Tartós és intenzív. Most tervezem megrendelni belőle a tusfürdőt és a testápolót is! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2014. november 4.

A legfinomabb illat, amit valaha éreztem. Van belőle testápolóm és tusfürdőm is, és folyamatosan rendelem újra, hogy mindig legyen utánpótlás. Amíg gyártják, venni fogom, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Bettu

2014. november 2.

Anyukám fújkodta magára,és mondta,hogy megint rendelni fog ilyet,mert ez nagyon tetszik az egész családnak.
Gondoltam mostmár csak megszagolom, és tényleg mesés az illata! :)
Én is fogok rendelni magamnak!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Gondoltam mostmár csak megszagolom, és tényleg mesés az illata! :)
Én is fogok rendelni magamnak!:)

horvath.evi0806

2014. november 2.

Szettben kaptam a tusfürdő és a testápoló mellé, de nekem valahogy túl édes és sok az illata, főleg nyáron és tavasszal. Inkább olyan karácsonyi illata van, úgyhogy akkor szoktam használni. De van mikor nem bírom elviselni magamon ezt a tömény, édes illatot, és inkább légfrissítőnek használom, és szuper jó illat van tőle a szobámban. De ez valahogy nekem tényleg csak karácsonyi, a többi illat jobban tetszik, ezért csak 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 2.

Kingácska0807

2014. november 1.

Jól hidratál, könnyen beszívódik. Olyan tipikus "téli" illat. Én szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Jól hidratál, könnyen beszívódik. Olyan tipikus "téli" illat. Én szeretem :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.