Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Bea9

2018. augusztus 8.

Kedvenc testpermetem. Az illata könnyed, édeskés. Viszont sajnos ezt a hűvösebb időben lehet kapni csak, legalábbis ezt vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

M3la

2018. július 31.

Pár éve kiválsztottam ezt a terméket és azóta is egy dobozban pihen, csak a téli időszakban használom, akkor is csak néha-néha, mert engem a karácsonyra emlékeztet. Nem a kedvencem, nagyon tömény cukros illata van, annyira viszont nem rossz, hogy kidobjam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Brbgi

2018. július 16.

Szerintem túl tömény az illata és nem is tartós. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Szerintem túl tömény az illata és nem is tartós. Nem venném újra.

Wonderwoman91

2018. május 26.

Aki szereti az édes illatokat csak annak ajánlom! Egyik legjobb testpermete az Avonnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Mucika1999

2018. április 3.

Kicsit cukros, de kellemes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Kicsit cukros, de kellemes:)

gyemanthercegno

2018. március 27.

Nagyon finom illata van . Ami negatívum számomra . A hangyák megérzik és ránk másznak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Stofabarbara

2018. február 14.

Nagyon szeretem, hogy ilyen édes illata van. Téli napokon szeretem használni mert felfrissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

csibike100

2018. február 6.

Nekem egy erős az illata, emiatt nem éri el azt a frissítő hatást, amit várnánk tőle. Túl cukros, túl fojtogató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

lupelupe

2018. január 21.

Hideg, borús napokon kifejezetten szeretem magamra fújni. Többször kell újrafújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

ennorka

2018. január 12.

Ez a kedvenc testpermetem a téli napokra! Minden télen újravásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Ez a kedvenc testpermetem a téli napokra! Minden télen újravásárolom.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.