Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2022. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Edinaaa

2012. február 6.

Finom édes, tipikus téli illat! Tavaszig nem is használok mást! Nyammm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Finom édes, tipikus téli illat! Tavaszig nem is használok mást! Nyammm :)

Lanie

2012. január 31.

Legszívesebben egész nap használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Legszívesebben egész nap használnám.

melindadd

2012. január 16.

Isteni az illata. Tényleg az nagyon jó! Ajándékba kaptam,viszont magamtól nem venném meg, mert a testpermetet nem sokba nézem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Maryam

2012. január 15.

Mióta használom mindenki dicsérte, főleg a pasik, egyből kiszagolják :)
Télen sokkal édesebb illatokat használok, ez engem is jókedvre derít és ez tökéletesen kielégítette az igényeimet ilyen téren, csak azt sajnálom,hogy nem edt, de egész nap nálam van és egy gyors fújás mindig belefér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Mióta használom mindenki dicsérte, főleg a pasik, egyből kiszagolják :)

dory008

2012. január 14.

Imádom az illatát és a barátnőm is. Amikor a katalógusban megszagoltuk annyira megtetszett, hogy én nemsokára meg is vettem, de nem bántam meg. Finom édeskés-gyümölcsös illata van. Hát igen, vanília és cukrozott szilva. :)
Aki viszont nem igazán kedveli az édes illatokat annak inkább nem ajánlom.
Én nagyon szeretem. Ha fújok belőle egyet kettőt akár a levegőbe, rögtön jó kedvre derít az illata. :)
600 Ft-ért vettem akciósan az Avonban. Ár-érték arány rendben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Aki viszont nem igazán kedveli az édes illatokat annak inkább nem ajánlom.
600 Ft-ért vettem akciósan az Avonban. Ár-érték arány rendben. :)

Kristen

2012. január 2.

Nagyon jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

Nagyon jó az illata :)

bubu.

2011. december 28.

iszonyatosan finom téli illata van:) nem tartós, de mivel testpermet ezért nem is az a dolga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

onecrimsonnight

2011. december 4.

Nekem is nagyon tetszik. Szeretem az édes illatokat és ez tényleg az, ha este kicsit magamra fújok még reggel is érzem magamon. Édes, sütis, cukros, finom illat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 4.

bunieka

2011. december 3.

Aki szereti az édes, cukros, vaníliás illatokat, annak nagyon be fog jönni! Tényleg nagyon édes. Én imádom, és a barátom is, szóval az édesszájú pasiknak be fog jönni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.