Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

BriBerecz

2018. január 5.

Az egyetlen rossz tulajdonsága, hogy nagyon gyorsan fogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Az egyetlen rossz tulajdonsága, hogy nagyon gyorsan fogy. :)

ReiraShiver

2018. január 2.

Nagyon szeretem. Több illat van meg, de ez a kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Nagyon szeretem. Több illat van meg, de ez a kedvencem :)

laura20020201

2017. december 31.

Tobbszor is ujravettem mar:)Imadom ezt az illatot, valami csodalatosan finom:)) viszont tartossaga eleg gyenge, ezert csak 4* nagyon sajnalom mert mig erzik tobben is megdicserik az illatat de felora utan semmi nem erezheto:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

dikeee95

2017. december 29.

Nagyon szeretem, mert friss és üde illatot kölcsönöz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Nagyon szeretem, mert friss és üde illatot kölcsönöz. :)

rinike

2017. december 10.

Nagyon jo nyaron szoktam hasznalni csak nem eleg tartos! De aki erzi rajtam mindenki kerdezi mi ez?! Lehetne tartosabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Cintia9

2017. szeptember 28.

Nagyon jó tartós és kellemes illata van. Általában nyáron szoktam csak testpermetet használni hogy lehűsítsem magam de ennek olyan jó illata van hogy a nagy melegeken kívül is megszoktam vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

bubilany

2017. augusztus 28.

Nagyon kellemes, télies illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nagyon kellemes, télies illata van :)

Jenny777

2017. augusztus 25.

Ez volt az első avonos testpermetem és imádom. Kellemes édes illat nálam meglepően tartós volt. Ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

applepebble

2017. augusztus 18.

A kedvenc AVON testpermetem, nem tolakodóan erős az illata, mégis nap végéig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Lina1105

2017. július 28.

Kellemes illat, viszont a szilvához - szerintem - semmi köze. Vanília oké, meg még valami édes, parfümös illat, de gyümölcsöt egy picit sem érzek rajta. Ettől függetlenül nem rossz, egész tartós is. Elhasználom, de alapvetően a szilva miatt akartam, amit nagyon hiányolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.