Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

LauuKovacs

2017. július 19.

Nagyon-nagyon szeretem, frissítő és az illata pedig csodálatos! Viszont a -1 * azért van mert nem tartós az illat pedig egy deot vagy parfümöt is tudna helyettesíteni. Viszont ha elfogy kiprobalok mást 😊 de ezért az árért teljesen megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

KLD

2017. július 4.

Szerintem is nagyon kellemes az illata. A ruháimon sokáig érzem amikor használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

gyocsi76

2017. június 11.

Nagyon szeretem a szilva üde illatát!Nagyon jó és praktikus egy dolog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon szeretem a szilva üde illatát!Nagyon jó és praktikus egy dolog

vnikki99

2017. május 29.

Imádom az illatát *.* A ruhámra is szoktam fújni belőle,mert sajnos csak bőrre fújva nem sokáig érezhető,de ez a legkevesebb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Enci11

2017. május 16.

Talán ez volt az első avonos testpermetem, nagyon szerettem az édes illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Talán ez volt az első avonos testpermetem, nagyon szerettem az édes illatát.

egeresi47

2017. május 11.

Ezekhez az avonos testpermetekhez képest kicsit édes, nehézkés lehet az illata, de én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

pigglypig

2017. április 23.

Nagyon édes illata van, szeretem, hogy mindig rajta marad a pizsimen :) Mondjuk testen nem valami tartós.
Amit saját hibámból tanultam meg: borotválkozás után NE használjátok, csajok, nagyon durván csípett, kipirosodott a lábam, 2 nap volt, mire elmúlt. Lehet, csak én vagyok ilyen buta, másnak alap, hogy nem csinál ilyet, de gondoltam, azért leírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Krisztinaia

2017. április 17.

Imádom az illatát, ha tényleg olcsóbban elérhető, mindig rendelek.
Testpermet, sajnos emiatt nem tartós.
Örülnék, ha ilyen illatot találnék parfümben, pedig nem szeretem a gyümölcsös illatokat, kislányosnak érzem magam tőlük.. de ez.. *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Imádom az illatát, ha tényleg olcsóbban elérhető, mindig rendelek.
Testpermet, sajnos emiatt nem tartós.

bpetra99

2017. április 15.

Az illata nagyon finom,édeskés. Én nyáron használom abból kifolyólag, hogy nagyon jól felfrissít. Csodát viszont nem lehet várni tőle, nagyon rövid ideig érződik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

csillagpor1008

2017. április 3.

Édes és gyümölcsös. Az édes illata miatt én csak ősszel és télen szeretem használni. Nyárra nekem túl sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.