Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

vnikki99

2017. május 29.

Imádom az illatát *.* A ruhámra is szoktam fújni belőle,mert sajnos csak bőrre fújva nem sokáig érezhető,de ez a legkevesebb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Enci11

2017. május 16.

Talán ez volt az első avonos testpermetem, nagyon szerettem az édes illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Talán ez volt az első avonos testpermetem, nagyon szerettem az édes illatát.

egeresi47

2017. május 11.

Ezekhez az avonos testpermetekhez képest kicsit édes, nehézkés lehet az illata, de én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

pigglypig

2017. április 23.

Nagyon édes illata van, szeretem, hogy mindig rajta marad a pizsimen :) Mondjuk testen nem valami tartós.
Amit saját hibámból tanultam meg: borotválkozás után NE használjátok, csajok, nagyon durván csípett, kipirosodott a lábam, 2 nap volt, mire elmúlt. Lehet, csak én vagyok ilyen buta, másnak alap, hogy nem csinál ilyet, de gondoltam, azért leírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Krisztinaia

2017. április 17.

Imádom az illatát, ha tényleg olcsóbban elérhető, mindig rendelek.
Testpermet, sajnos emiatt nem tartós.
Örülnék, ha ilyen illatot találnék parfümben, pedig nem szeretem a gyümölcsös illatokat, kislányosnak érzem magam tőlük.. de ez.. *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Imádom az illatát, ha tényleg olcsóbban elérhető, mindig rendelek.
Testpermet, sajnos emiatt nem tartós.

bpetra99

2017. április 15.

Az illata nagyon finom,édeskés. Én nyáron használom abból kifolyólag, hogy nagyon jól felfrissít. Csodát viszont nem lehet várni tőle, nagyon rövid ideig érződik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

csillagpor1008

2017. április 3.

Édes és gyümölcsös. Az édes illata miatt én csak ősszel és télen szeretem használni. Nyárra nekem túl sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

reekkii95

2017. március 21.

Nagyon jó illatú, frissitő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Nagyon jó illatú, frissitő hatású.

Vandabudai

2017. február 5.

Az illata nagyon jó, édeskés, kicsit túlzottan édes is, de a bőrön veszít ebből a túlzott édességből. Szerintem kicsit hamar eltűnik, és gyorsan fogy, de tényleg annyira jó az illata hogy újrafogom venni így is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Noncsi1885

2017. január 24.

Nagyon szeretem az avon testpermeteket, mivel nem igazán használok parfümöt ez tökéletes helyette. Télre és nyárra is vannak megfelelő illatok és szinte mindegyik csodás. Nem marad ragacsos érzése a bőrnek utána. Kifejezetten érezni a szilva illatot és ha a ruhára kerül azt sem fogja meg vagy marad foltos utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.