Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Vandabudai

2017. február 5.

Az illata nagyon jó, édeskés, kicsit túlzottan édes is, de a bőrön veszít ebből a túlzott édességből. Szerintem kicsit hamar eltűnik, és gyorsan fogy, de tényleg annyira jó az illata hogy újrafogom venni így is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Noncsi1885

2017. január 24.

Nagyon szeretem az avon testpermeteket, mivel nem igazán használok parfümöt ez tökéletes helyette. Télre és nyárra is vannak megfelelő illatok és szinte mindegyik csodás. Nem marad ragacsos érzése a bőrnek utána. Kifejezetten érezni a szilva illatot és ha a ruhára kerül azt sem fogja meg vagy marad foltos utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

HDorina

2017. január 24.

Ez az egyik kedvenc Avon naturals termékcsaládom. Nagyon finom édes illata van. Jól hidratál. Igazi téli illat. A karácsony, a finom illatú sütik jutnak eszembe róla. Nyárra viszont sok lenne az édessége miatt. Télre tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Enci90

2017. január 17.

Ez az illat csodálatos! Nekem kifejezetten téli illat, de úgy tudom, hogy télen szokták árulni. Frissít, üdít nagyon jó kis cucc. Természetesen nem olyan erős mint egy parfüm, de ruhára, kispárnára fújva egész sokáig megmarad, és nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

heedi

2017. január 13.

Ez nekem is téli illat :) Tényleg hamar elillan, de ruhára fújva kicsit tovább megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

reni1010

2017. január 9.

Elég olcsón jutottam hozzá, és én imádom! Akár egész nap szimatolnám:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Elég olcsón jutottam hozzá, és én imádom! Akár egész nap szimatolnám:))

GNóri

2016. december 19.

Szerintem ez az egyik legnagyobb rettenet az avon katalógusokban. Se nem cukros, se nem szilvás, nem is édes, tényleg olyan, mint valami nagyon műanyag gyümölcsös körömlakklemosó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

andikee007

2016. december 15.

Nálam is alkoholos...majdnem körömlakklemosó szaga volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Nálam is alkoholos...majdnem körömlakklemosó szaga volt...

bettina28

2016. december 15.

Szerintem iszonyatosan jó illata van! Kár hogy hamar elillan az illata, nagyon finom pedig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Cseresznye28

2016. december 13.

Szerintem eléggé alkoholos, művi illata van, és emiatt számomra nem az igazi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Szerintem eléggé alkoholos, művi illata van, és emiatt számomra nem az igazi...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.