Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Cseresznye28

2016. december 13.

Szerintem eléggé alkoholos, művi illata van, és emiatt számomra nem az igazi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Szerintem eléggé alkoholos, művi illata van, és emiatt számomra nem az igazi...

szandiir

2016. december 12.

Nagyon szerettem az illata miatt a testápolóval és a tusfürdővel együtt. Olyan tipikus "karácsony illatú". Alapból a testpermetekkel nem vagyok kibékülve, fújás után szinte már nem is érzem magamon, persze nyilván nem várhatok el tőle egy olyan hatást, mint egy márkás parfümtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

lolitatucsi

2016. december 12.

Ez az örök szerelmem, nekem a telet és a karácsonyt idézi mert akkor használtam először :) Első fújásra émelyítően édes, de a nap folyamán ahogy kicsit kopik az illat tökéletes lesz :) Engem mindig halomra dicsértek miatta, ne tévesszen meg senkit az az extra intenzív illat mikor magára fújja, annyira nem lesz erős ha ide oda megy az ember, 5* !

szanika

2016. december 5.

Nekem brutálisan édes, ez inkább negatív irányba megy át. Imádom a vaníliát, így hát gondoltam teszek egy próbát vele (meg itt jókat olvastam róla).
Ugye nyáron használtam az 50 fokban, és az édessége miatt nem hogy frissített, inkább nyomasztott/fullasztott. A szilvát nem is igazán értem/érzem...
Amúgy elfújkáltam, de soha többé...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Amúgy elfújkáltam, de soha többé...

Kingus23

2016. december 5.

Kicsit túl édes de imádom az illatát, mondjuk a méhecskéket nagyon csalogatja :/ :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

blackcat07

2016. december 4.

Kedvenc :) Imádom az illatát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 4.

Kedvenc :) Imádom az illatát!

sandra1230

2016. december 3.

Ősszel illetve télen rendelek belőle és használom el ilyenkor csomagba rendelem testápolóval és tusfürdővel együtt. Igazi téli illata van. :) Szerintem annyira nem tartós legalábbis én nem sokáig érzem magamon az illatát de ettől függetlenül nagyon szeretem. :) Igazából nem szeretem a szilvát de ezzel a vanília kombinációval szerintem isteni. :) Megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Cupcaketeam

2016. november 20.

Nagyon bejövős az illata. :D Kedvencem lett! Viszont sajnos nem nagyon tartós, ettől függetlenül 5* mert úgy imádom. ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

pont

2016. november 15.

ajándékba kaptam, de úgy érzem kicsit, hogy én már kinőttem ebből a testpermetezésből. az illata tetszik, de hosszabb távon már túl sok és tömény, szerencsére ez a 'hosszabb távon' csak akkor valósulna meg, ha 5 percenként fújkálnám magamra, mert amúgy tökre nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

ivi777

2016. november 6.

Nagyon karácsonyos illat, de abszolút szeretem használni egész évben :) finom vaníliás édeskés, nekem szerelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.