Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Trixiih

2016. október 22.

Tökéletes téli illat, és testpermethez képest egész tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Tökéletes téli illat, és testpermethez képest egész tartós.

Zsókus

2016. október 21.

Ez a másik kedvenc testpermetem, többször is vettem már és nem tudom megunni. Tartós és nagyon jó illata van. Imádom. Még a nap végén is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

eszterbarna

2016. október 9.

Legjobb minőségű Avonos testpermet, az illatának tartóssága egy parfümével vetekszik. Egyébként maga az illat nagyon téli, karácsonyi és alapvetően kifejezetten utálom a vanília illatot, mégis ezzel a szilva kombinációval eszméletlen jó illatot kreáltak. Másik parfüm mellé nem ajánlom, inkább csak parfüm helyett használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Rockysinger

2016. október 2.

Eleinte nem nagyon szerettem mert a többihez képest más volt (de ezért nem vagyok hajlandó csillagot levonni) mert utána rendszeresen használtam és imádtam :) Lehet majd újra veszem ha kifogy néhány permetem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Szandi95

2016. augusztus 15.

Imádom az illatát! Frissítő, nem túl ragacsos.Picit lehetne nagyobb kiszerelésű..bár így nagyon jól elfér a táskában.Az illata nem tart sokáig de intenzív.Ha lenne ilyen illatú parfüm azt venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Banszky

2016. augusztus 13.

Imádtam az illatát,főleg a hideg téli napokra. Édes és testpermethez képest tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

bbobi

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 1.

Télen használtam parfüm helyett nagyon jól bevállt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Télen használtam parfüm helyett nagyon jól bevállt.

SzAgika08

2016. július 26.

Tavaly nyári/téli nagy kedvencem. Nyárra vettem eredetileg, fújkáltam magam mindennap és még így is maradt, aztán ősszel valahogy elraktam majd télen az édes illata miatt megint elővettem. Nagyon szerettem, tartós volt az illata, ha hűtőben hagytam és úgy fújtam magamra akkor eszméletlen jó hűsítő volt. Nyáron egy kicsit ragadtam utána, amikor pl. az egész karom be volt fújva, de nem volt vészes. Télen a nyakamon pedig fantasztikus volt. Abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

LathatatlanOzike

2016. július 19.

Március 22.:
Eszméletlenül kellemes illata van, szívesen fújom magamra. Jóval tartósabb, mint a másik nagy kedvencem (vanília).

Friss.
Telet, telet, telet!!! Tegnap éjjel fújtam belőle a nyakamra (ne kérdezzétek, hogy miért), és eszembe jutott minden: forró tea az éjjeliszekrényen, szállingózó hó a szabadban, karácsonyfa a nappaliban, téli gyertyák illata, puha és meleg hópelyhes-szarvasos takaró. És dermesztő hideg.
Akarom. Nagyon akarom! Elég volt a nyárból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Március 22.:

Friss.
Akarom. Nagyon akarom! Elég volt a nyárból.

Elena006

2016. július 11.

Nekem egy kicsit olyan "mű illatú" nem jön be nagyon, és hát a tartóssága sem az igazi.De egyszer kétszer ha az ember unja már a parfümjeit akkor használatos szerintem, mindennapokra nem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.