Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2022. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szanika

2016. december 5.

Nekem brutálisan édes, ez inkább negatív irányba megy át. Imádom a vaníliát, így hát gondoltam teszek egy próbát vele (meg itt jókat olvastam róla).
Ugye nyáron használtam az 50 fokban, és az édessége miatt nem hogy frissített, inkább nyomasztott/fullasztott. A szilvát nem is igazán értem/érzem...
Amúgy elfújkáltam, de soha többé...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Amúgy elfújkáltam, de soha többé...

Kingus23

2016. december 5.

Kicsit túl édes de imádom az illatát, mondjuk a méhecskéket nagyon csalogatja :/ :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

blackcat07

2016. december 4.

Kedvenc :) Imádom az illatát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 4.

Kedvenc :) Imádom az illatát!

sandra1230

2016. december 3.

Ősszel illetve télen rendelek belőle és használom el ilyenkor csomagba rendelem testápolóval és tusfürdővel együtt. Igazi téli illata van. :) Szerintem annyira nem tartós legalábbis én nem sokáig érzem magamon az illatát de ettől függetlenül nagyon szeretem. :) Igazából nem szeretem a szilvát de ezzel a vanília kombinációval szerintem isteni. :) Megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Cupcaketeam

2016. november 20.

Nagyon bejövős az illata. :D Kedvencem lett! Viszont sajnos nem nagyon tartós, ettől függetlenül 5* mert úgy imádom. ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

pont

2016. november 15.

ajándékba kaptam, de úgy érzem kicsit, hogy én már kinőttem ebből a testpermetezésből. az illata tetszik, de hosszabb távon már túl sok és tömény, szerencsére ez a 'hosszabb távon' csak akkor valósulna meg, ha 5 percenként fújkálnám magamra, mert amúgy tökre nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

ivi777

2016. november 6.

Nagyon karácsonyos illat, de abszolút szeretem használni egész évben :) finom vaníliás édeskés, nekem szerelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Fudka

2016. november 6.

nagyon jó az illata,bár inkább parfümöt használok általában,de ezt a terméket nagyon szeretem. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Trixiih

2016. október 22.

Tökéletes téli illat, és testpermethez képest egész tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Tökéletes téli illat, és testpermethez képest egész tartós.

Zsókus

2016. október 21.

Ez a másik kedvenc testpermetem, többször is vettem már és nem tudom megunni. Tartós és nagyon jó illata van. Imádom. Még a nap végén is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.