Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Ciprus

2016. július 7.

Csodálatos illat...nem a legtartósabb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Csodálatos illat...nem a legtartósabb

gramonaeszter

2016. június 28.

Egyszerűen tökéletes illat! Van, amikor nem lehet kapni az újságban egy jó darabig, így érdemes betárazni belőle. Elég hamar elmegy az illata, mindennapos használatra alkalmas, de de sokszor újra kell fújni, ha tartós hatást szeretnénk elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Szandus199315

2016. június 26.

Néha picit túl édesnek érzem, de azért nagyon szeretem. Érdekes, szerintem inkább télen hat finomabbnak az illata, mint nyáron. Nyáron nekem a kevésbé édes illatok jönnek be jobban. De egyébként tényleg nagyon jó, és szerintem viszonylag tartós is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Rainbow97

2016. június 26.

Nagyon jó illata van. :) Bár sajnos csak a ruhán tartós :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

Nagyon jó illata van. :) Bár sajnos csak a ruhán tartós :(

petraholi

2016. június 21.

Egyszerűen álom illata van. Édes és gyümölcsös,kell ennél több? Ha ezzel fújom be magam,mindig megkérdezik tőlem,hogy mit használok. Sajnos nem túl tartós,de nekem minden nyaram kelléke. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Angi98

2016. június 14.

Egyik kedvenc !Isteni illtata van és sokáig lehet èrezni ! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 14.

Egyik kedvenc !Isteni illtata van és sokáig lehet èrezni ! :-)

kicsicsillag322

2016. május 30.

Az illata túl édes, nekem nem tetszik, ezenkívül valamiért nagyon ragadok tőle. Nekem nem vált be!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

panna25

2016. május 27.

Az illata csodás, de nekem hamar el is illant sajnos. Ezért nem lesz újra vevős termék számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

Orsika000

2016. május 15.

Isteni az illata, főleg nyáron használom. Tartós, esti fürdésnél újra érzem magamon :) Olcsó, sokáig kitart, újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

lessy0101

2016. május 3.

Sajnos az ekcémás bőröm nehezen viseli a parfümöket szóval beszereztem jó pár testpermetet és ez az egyik kedvencem. :) Tartós, imádom az édes illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.