Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

100%-ban a természet ihlette - energizáló naracs és gyömbér a testednek.

Így működik: Friss, hűs érzést és enyhe illatot biztosít.

-.Nikii.-

2014. február 20.

Nem mertem megrendelni először, mert azt gondoltam, hogy vagy nagyon citrusos, vagy fullasztóan fűszeres illata lesz, de amint megszagoltam, minden kétely elszállt és rögtön 2-t rendeltem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 20.

Zsuzska88

2014. január 3.

Karácsonyra kaptam.
Mikor megláttam,már akkor bele szerettem.
Kellemes téli illata van. Véleményem szerint a narancsot elnyomja a gyömbér illata. Megvan ugyanez az illat testápolóban és tusolózselében is.
Imádom mind a hármat! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Karácsonyra kaptam.
Mikor megláttam,már akkor bele szerettem.
Imádom mind a hármat! :)

pillepocok

2013. november 30.

Őt direkt szoba illatosítónak rendeltem. Kellett valami finom, bekuckózós téli illat. Hát, finomnak finom, mondjuk kicsit szappanos illata van, de nekem tetszik. Viszont a tartóssága... konkrétan 5 perc múlva semmit nem érezni már. Pedig fújom én itthon a pulcsimra, függönyre, mindenhova, de semmi... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Szilvi21

2013. november 27.

Nagyon finom illata van.Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Nagyon finom illata van.Imádom.

greti.sze

2013. november 22.

Az epres-vaníliás testpermetem után valami kicsit téliesebb illatot akartam és ez tökéletes választásnak tűnt :) Az előttem szóló igazából már minden lényegeset elmondott :) Tényleg jó kis karácsonyias hangulatú testpermet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

beautifullife

2013. október 28.

Szerelmes vagyok belé.
Tél típus vagyok.Imádom az őszt,a telet,a hideg évszakokat,amikor a szoba,az illatok,az italok melege jár át.Ilyenkor mindig minden intenzívebb.
Számomra ez az időszak erről szól: mindenhova(lehetőség szerint téli,fűszeres,édes)gyertyákat,füstölőt helyezek és csepegtetek egy kis narancsot a párologtatóba.Jól bevált leopárdmintás takarómat öltöm magamra egy pulóver helyett és így járom a lakást,így olvasom a kedvenc magazinomat vagy könyvemet,így nézem a filmeket(az esetek jelentős részében giccses karácsonyi témájúakat akár már ősz elején.csak úgy készülődésből,na :) ).A kísérő pedig az ilyen alkalmakra fenntartott retro Marilyn Monroe-s bögréből: forralt bor(amiből nem spórolom a plusz hozzávalókat),forrócsoki vagy kakaó,amiben pillecukor úszkál.
No nem tudom hogyan kanyarodtam el ide,de :
Narancs.Imádom minden mennyiségben és formában az év bármely részében.Narancslé,narancsos tea,marmalade,narancsos csoki,narancsos illat stb,stb.
Gyömbér.Szintén.Gyömbéres tea,gyömbéres üdítő,kandírozott gyömbér,gyömbér illat stb.
A pillanat,amikor megpillantottam a katalógusban ezek kombinációját: http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/08/spongebob1.gif
Felindulásomban többet akartam rendelni,de még mindig nehezen állom meg.
Ha nincs affinitásom semmilyen parfümhöz,őt használom.Meg máskor.Mindig.A kabátomra; sálamra;magazin olvasás közben a pulcsimra,takaróra.Mindig.
Imádom az illatát.Olyan jó energiával tölt fel mindig. Ő én vagyok,én pedig ő.
A tusolózselét és testápolót sajna nem használom,mert rondák az összetevői.A krémen még hezitálok,mert kézkrémnek lehet elhasználnám.
Vártam már,hogy mi lesz az idei téli kiadása az Avonnak,mert a tavalyi havas szilva is szenzációs volt.Hogy ez téli,avagy őszi termék-e nem tudom,de remélem lesz téli is. Most már csak a Nestea havas szilva,vagy másik téli kiadását várom és kerek a telem. :)

Btw: Gazdája keresi ennek hordós kiszerelését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Szerelmes vagyok belé.
No nem tudom hogyan kanyarodtam el ide,de :
Felindulásomban többet akartam rendelni,de még mindig nehezen állom meg.
Imádom az illatát.Olyan jó energiával tölt fel mindig. Ő én vagyok,én pedig ő.

Btw: Gazdája keresi ennek hordós kiszerelését.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.