Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berta, Módosítva: 2012. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Gránátalma és mangókivonattal hidratálja a bőrt.

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

IchigoSachi94

2012. november 9.

Nem fogom újravenni. Jó az illata, de nekem nem nagyon hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Nem fogom újravenni. Jó az illata, de nekem nem nagyon hidratált.

CocoSunrise

2012. október 4.

Jó kis krém... néha előveszem ha kedvem van illatosabbnak lenni. Abszolút nem való hosszútávú használatra arra egy sokkal jobb összetevős, nem igazán illatos, neutrális krémet használok ami tényleg hidratál... de néha előveszem ezt, feldobja a hangulatom meg a párom is szereti az illatát.
Pont ezt a véleményt írtam a csokis epres testápolóhoz is. Nálam ugyanaz a kategória a kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Lettix

2012. szeptember 7.

Nem szívódik be túl gyorsan, de az illata sokáig érezhető :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Nem szívódik be túl gyorsan, de az illata sokáig érezhető :D

cinnamon

2012. augusztus 1.

Mindig tobb rosszat mint jot hallottam az Avonrol, ezert eddig teljesen elkerultem a markat. Ezt a testapolot ajandekba kaptam, az illatat rogton megazerettem, nagyon finom. Nem hidratal extran, de nagyon hamar beszivodik es nincs utana ragacsos erzet sem. Az allaga kicsit folyos, ezert eleg keves eleg belole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

dinolips

2012. július 14.

ajándékba kaptam, hát elég érdekes illata volt, a testpermetét és a tusfürdőjét tovább is ajándékoztam...mivel nem túl nagy kiszerelésű hamar elhasználtam, de esélytelen h magamtól újravenném. nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

szaniblue

2012. július 3.

Szerettem ezt a testápolót. Régen azt hiszem, hogy 3x vagy 4x is újravettem. Nagyon jó az illata, hamar beszívódik, jól hidratál és nem ragadós. Borotválás után is nyugodtan rákenhettem a lábamra, mert nem irritált, egy kicsit nyugtatta is a bőrt. Mindig akciósan vettem meg, akkor teljesen megéri. Már több fajtát is próbáltam, de ez a gránátalmás volt szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Dorka92

2012. július 1.

Ebből az illatból a tusfürdő van meg! Én egyszerűen imádom!:) Nem tudok betelni az illatával és remekül hidratál!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

matine91

2012. június 9.

a testpermettel együtt a legjobb!! annyi a bajom vele hogy kicsit szárítja a bőrömet mint az össze többi avonos tusfürdő, de az illattal semmi kifogásom nincs

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Luca33

2012. május 28.

Az illata jó, a hidratálás átlagnál kicsit jobb, az állaga is kellemes. Kicsivel több mint fél év után használhatatlan és büdös lett, de addig tűrhetően megállta a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

agi.greendaygirl

2012. május 17.

hidratálása átlagos, de én a naturals testápolókat nem is ezért, hanem a finom illat és gyors felszívódás miatt preferálom. Könnyű és egyszerű használni, az illatuk isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.