Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: d.nikcsi, az összetevőket feltöltötte: szbarb, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Egzotikus tusfürdő, mely tisztít és felfrissít, kondícionálja a bőrt és finom illatot áraszt!

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

littlechicken

2017. január 11.

Amint megláttam a katalógusban, rögtön rendeltem belőle egy szettet, de egyáltalán nem érzem ki belőle azt az igazi kókuszillatot. Én többet vártam tőle. Szerencsére a kolleganőm rögtön lecsapott rá, így pénzveszteség nélkül megúsztam egy elhamarkodott vásárlást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

b5bea

2016. november 2.

Nagyon szeretem az illatát, a nyáron használtam a testpermettel és a testápolóval együtt, így sokáig tartós volt az illata. Sajnos ez fogyott el a legelőször, de én minden hasonló párosítással így járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

birdnerd

2016. október 14.

Nagyon jó illata van és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Nagyon jó illata van és viszonylag tartós is.

baba_girl_16

2016. október 5.

Nagyon finom kókuszos illata van, ami sokáig érződik fürdés után is. Jól habzik és nem szárítja a bőröm. Az egyedüli negatívum, hogy a végét alig tudtam kipréselni a flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

minimano81

2016. szeptember 23.

Átlagos, nem túl tartós, de finom illattal, kicsit szárító hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Átlagos, nem túl tartós, de finom illattal, kicsit szárító hatással.

Virvatuli

2016. szeptember 21.

Csodát nem vártam, nem is kaptam. Teljesen átlagos tusfürdő, az illata kellemes, de nem túl intenzív, nyár végére pont jó volt. Újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Rockysinger

2016. szeptember 17.

Szerettem vele fürdeni, talán egyszer újra veszem.De most jelenleg a Zöld teás tusfürdőjüket tesztelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

LPE

2016. szeptember 16.

Az illata kellemes, de valami kókuszosabbat vártam. Számomra nehezen habzik. Akcióban vettem meg, de újra nem venném, annyi más klassz tusfürdő is van a világon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

citronella

2016. szeptember 8.

Tetszik az illata,bár lehetne intenzívebb,így elég jellegtelen az egész. Szeretem a naturals tusijait az avonnak,de ez nem lett most a kedvencem. Gyorsan is fogy,amit ebben az esetben most nem bánok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Szaszmancs

2016. augusztus 25.

Rég nem használtam már naturals tusfürdőket, de ez most jónak tűnt és megrendeltem a csomagot. Annyi imádnivaló tusfürdőm van, de ez nem tartozott közéjük, úgyhogy inkább gyorsan elhasználtam, hogy ne is lássam. Az illat elég jellegtelen, főleg, hogy előtte a Fa kókuszvizeset használtam. Mindig megbánom ezeket az avon rendeléseket... még a testápolót elfogyasztom valahogy, de a testpermet bontatlanul várja, hogy jobb gazdája legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Barnás sárga.