Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: d.nikcsi, az összetevőket feltöltötte: szbarb, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Egzotikus tusfürdő, mely tisztít és felfrissít, kondícionálja a bőrt és finom illatot áraszt!

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Kriszta72

2016. augusztus 17.

Kaptam, szeretem, elhasználtam. :-) Az összetevőitől nem dobtam egy hátast, de az illata tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

SzAgika08

2016. augusztus 5.

2016.07.12.
Csomagba rendeltem, de nem emiatt hanem a testpermet miatt rendeltem.Nagyon jó friss nyárias illata van, könnyű a használata, tetszik hogy ilyen zselészerű az állaga. Hidratálás nem olyan nagy szám, de a testápolójával nagyon jól kiegészül. Összeségében nem rossz kis termék, de egyedüli termékként nem venném meg.
2016.08.04.
Körülbelül egy hónap alatt a termék 3/4-ét elfogyasztottam:)és azt kell hogy mondjam, hogy egy kicsit szkeptikus voltam vele, mert azóta jobban megszerettem. Az illata nagyon sokáig megmarad. Nagyon jól habosodik én 2 körülbelül egy tenyérnyi terméket használok egy tusolás alkalmával. Az egyetlen ami nem tetszik, hogy még körülbelül negyed része megvan a tusfürdőnek, de már is elég nehéz kinyomni a tubusból..De ennek ellenére marad az erős 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

2016.07.12.
2016.08.04.

Nixa

2016. július 18.

Szettben rendeltem meg, mindegyik termékkel meg vagyok elégedve, nekem nagyon bejönnek az édes kókuszos/vaníliás illatok, így ezt is mindenképpen ki kellett próbálnom, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

minus8

2016. július 14.

Mivel imádom a kókuszt, imádom ezt a tusit is. Lehetne erősebb az illata, egész nap el tudnám magamon szagolgatni. Avonos tusikhoz képest elég jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

nicolebunny

2016. július 13.

Imádom! Szuper az illata, igazi nyári hangulatú :) Jó ez a zselés állag, jól habzik, felfrissít, viszont a kiszerelést kicsinek találom, nagyon gyorsan fogy :( Viszont mindenképpen be fogok tárazni belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Tuszy

2016. július 10.

Jó illata van, rendesen habzik :) Nyáron jó, bár a 200 ml-es kiszerelés elég kicsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

d.nikcsi

2016. július 3.

Az illata valami isteni, de ezenkívűl semmi extra. Egynek elmegy, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Chantall

2016. június 30.

Szettben vettem meg a Testápolóval és a testpermettel.
Az illata nagyon kellemes, nem szárítja a bőröm, elég jól habzik, én tusolópamaccsal használom, így nem is kell túl sok belőle.
Az illata sajnos nem tartós, fürdés után alig érezni 😪 Emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Szettben vettem meg a Testápolóval és a testpermettel.
Az illata sajnos nem tartós, fürdés után alig érezni 😪 Emiatt -1 csillag.

Naomi26

2016. június 27.

Igazi nyárra való strandolós frissítő.Kicsit géles állaga van, Hűsít. Viszont szerintem jobb illata van mint a testápolónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

NeversaynotoPanda

2016. június 26.

Rajtan kozepesen tartos az illata,a kokuszt nem erzem benne,de mindenkepp jo nyari tusturdo..jol tisztit es jol habzik:)
Upd.: Sajnos mostanaban ra voltam kenyszerulve hogy naponta tobbszor hasznaljam (ugy 5-6szor) igy feltunt hogy nagyon szaritja a borom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Barnás sárga.