Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Férjem használja, nagyon szereti. Tényleg nem korpás a haja. A TV-ben reklámozott korpásodás elleni sampontól korábban sebes volt a fejbőre. Ettől rendbe jött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

palosagnes

2012. augusztus 6.

Nem olyan rég vettem meg, de már most nagyon jó!!! Finom az illata és tényleg azt csinálja ami rá van írva :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

nkikina

2012. augusztus 3.

Én nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Én nagyon szeretem.:)

Ksari

2012. május 10.

Nálunk a családban Apa meg az öcsém használják ezt már nagyon hosszú ideje, nekik nagyon bevált, gondoltam én is kipróbálom. Nekem ez a sampon teljesen átlagosnak tűnik, nem zsírosodott jobban a hajam tőle. Viszont kicsit nehezen tudtam kifésülni balzsam nélkül. Én nem nagyon fogom ezt használni, max akkor ha csak ez van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

timcsi76

2012. február 25.

Nekem bevált. Hosszabb ideje használtam, amikor úgy gondoltam váltok. Vettem egy Schaumát, amitől kezelhetetlen lett a hajam, így visszatértem ehhez a samponhoz. Az illata is kellemes. Nem mondom, hogy csodaszer, de a többi samponhoz képest, szerintem hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Cordelia

2012. február 5.

Egy kicsit tényleg szárít, de nekem erre volt szükségem. Három napig "bírta" utána a hajam, amivel teljesen meg vagyok elégedve. Mindig használok pakolást, vagy balzsamot, így nem tudom önmagában milyen hatással van a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

koan

2011. november 1.

Akció keretében vettem két flakonnal ebből a samponból, amit nagyon megbántam.
Az első hajmosás után másnap már úgy nézett ki a hajam, mintha egy hónapja nem mostam volna hajat.
A fejbőröm elviselhetetlenül viszketett és a hajvégem kiszáradt a töve meg nagyon gyorsan zsírosodott.
A másik flakont el is ajándékoztam.
Soha nem fogok ilyet venni!
Az illata miatt kap 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

Akció keretében vettem két flakonnal ebből a samponból, amit nagyon megbántam.
A másik flakont el is ajándékoztam.
Soha nem fogok ilyet venni!
Az illata miatt kap 1 csillagot.

BabaCica92

2011. június 1.

Már minden korpásodás elleni sampont kipróbáltam, sikertelenül. Megvettem ezt jóval olcsóbban mint társait, és ugyanazt nyújtja, semmivel nem rosszabb. Inkább olcsóbbat veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 1.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Színezék. Lila színű.