Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: f.andi, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

A liliom és gardénia hosszan tartó friss érzetet biztosít. Frissít és hűsít. Nem csak testpermetként, hanem légfrissítőként és ágyneműdre permetezve is használhatod.

azoszlardori

2013. szeptember 27.

WC spray! És semmi köze az illatmintához, nekem csalódás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

WC spray! És semmi köze az illatmintához, nekem csalódás!

agooo

2013. szeptember 13.

Még wc illatosítónak sem..... művirág szag.... pedig szeretem a testpermetet, de ez csak kínzóeszköznek felel meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Októberi Lány

2013. szeptember 13.

Borzalmas. A katalógusban, a dörzsis lapon egyészen más, mint élőben. Sokszor jártam már így, valahogy nem az igazi ez a módszer, az illatminták megbízhatóbbak. Nekem a jázmin ugrott be az "illatáról", rettenetesen erős, és nagyon nyomasztó számomra. Még ott helyben vissza is adtam szegény tanácsadónőmnek, mert totál nem ilyenre számítottam. Viszont - pechemre - estig éreztem magamon (a csuklómra fújtam), szóval, akinek bejön, annak jó hír, igen tartós, tekintettel arra, hogy mindössze egyetlen fújásnyi elég volt az egész napos hatáshoz...(Mondjuk így utólag nem is értem, mért nem mostam le..:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Móni-ka

2013. szeptember 7.

Ez a gránátalmás után a második Avonos testpermetem. Sajnos nem vált be maradéktalanul. Könnyebb használni légfrissítőként, vagy függönyre fújva (ezen megszáradva nagyon jó vaníliás aromát érzek benne), vagy párna mellé elalvást könnyítőként, mint magamra. Az ára kedvező volt, tartóssága a közepes alatt van. Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

kalmaniki

2013. augusztus 21.

Nagyon erős, liliom illata van, egész tartósnak mondható egy testpermethez képest, frissít, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Dana1983

2013. augusztus 21.

Eddig soha nem vettem még testpermetet, de gondoltam kipróbálom. Ezt választottam és milyen jól tettem! Nagyon friss, virágos illata van és ahhoz képest egész sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 21.

mynix

2013. augusztus 19.

Nagyon liliomos, nagyon virágos, nagyon erős kifújáskor. Mivel én inkább gyümölcsös kategória vagyok ez nem lesz benne a kedvencek között, de nagyon kellemes. Nem vettem észre, hogy álmosítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

vanilia001

2013. augusztus 16.

Én kicsit félve rendeltem meg, mert azt hallottam, hogy a testpermetek illata egy fél óra alatt elszáll és annyi volt. De muszáj volt nekem is kipróbálnom egyet, és a katalógusban ehhez volt illatminta, az tetszett, amúgy is a virágillatot jobban kedvelem, mint a gyümölcsös darabokat. Miután átvettem, hazafelé a kocsiban fújtam magamra egyet és húú. Hát, erős illata van, húztam is le az ablakot mert azt a kis teret rendesen megtöltötte.
Egyébként nekem a tartóssággal nincs bajom. A gránátalmásat már kipróbáltam régebben két fújásra, és annak tényleg elszállt az illata, ennek viszont még nap végén is éreztem. (megjegyzem, egy fújás volt csak). Még ha nem is erősen, én pont ezt akartam, úgyhogy kellemeset csalódtam, rosszabbra számítottam :)
Az egyetlen negatívum, az a mérete. Láttam, hogy mindössze 100ml, de így élőben hihetetlenül kicsinek néz ki. Szerencse, hogy erős az illata, mert ha minden alkalommal 3-4 fújásra lenne szükségem, iszonyat gyorsan elfogyna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Maryetta

2013. július 11.

nekem ez már túl liliomos, kicsit fejfájdító illat van :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

nekem ez már túl liliomos, kicsit fejfájdító illat van :/