Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az Avon Rózsa ragyogást kölcsönző arckrém természetes ápolást nyújt a bőrödnek. A rózsa ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

bettiii

2017. november 13.

Száraz/kombinált bőröm van és nagyon jót tesz az arcomnak. Kellemes illatú, gyorsan beszívódik, tetszik a kiszerelése. Bőrradírozás, arclemosás után szoktam használni és szépen egységesíti, hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Jucus85

2017. április 30.

Egész jó kis krém,semmi negatívum.Újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Egész jó kis krém,semmi negatívum.Újra veszem!

katpro

2016. december 2.

Mindig tavasszal használtam. Kellemes textúrája van, megfelelően hidratál.
Az illata is finom, nagyon szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Mindig tavasszal használtam. Kellemes textúrája van, megfelelően hidratál.
Az illata is finom, nagyon szerettem. :)

gyurmafigura

2016. október 29.

Főleg tavasszal és nyáron használtam nappalra, mert viszonylag könnyű állagú krém. Az illata kellemes, bár nekem egy kicsit mű, a benne lévő csillámokat az elején furcsálltam, de gondolom ez is hozzájárult ahhoz, hogy tényleg élénkebbnek tűnt a bőröm a krém felvitele után. Ennyi pénzért igazán remek kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

AppleMaple

2016. június 6.

Valahogy úgy alakult, hogy testápólónak használtam. Az arcomnak nem igazán esett jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

biankaj

2016. április 23.

Nagyon szeretem az illatát, de sajnos nekem is kijöttek tőle a pattanások :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Nagyon szeretem az illatát, de sajnos nekem is kijöttek tőle a pattanások :(

Mesi13

2016. április 13.

Nekem tubusos verzióban volt, de szerintem ugyanez a krém. Az illata valódi rózsára emlékeztetett, és nagyjából ennyi pozitívuma volt. Az amúgy sem száraz bőrömet még jobban zsírosította, új pattanások lettek, érzetre is nehéz volt, azután is, hogy lemostam. Csak a finom illata miatt sajnálom.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

lexyusz

2016. április 2.

Nagyon örültem neki mikor megérkezett ez a termék. Aztán elkezdtem használni és nagyon tetszett az, hogy mennyire finom rózsaillata van, és ha közelről megnéztem az arcom vagy a kezemet láttam rajta apró csillámokat. De aztán pár napos használat után elkezdett pattanásosodni az arcom, azóta hanyagolom a használatát az arcomon :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

bova

2016. március 29.

Imádom a rózsaillatú termékeket, és illat tekintetében nem is kellett csalódnom. Csodálatos illat! Azonban nagyon szomorú vagyok, mert amikor használom, hamarosan pattanások jönnek elő az arcomon. :( Valószínűleg eltömíti a pórusaimat, ami miatt nagyon szomorú vagyok. :( Jelenleg szemöldökszedés utánra, nyugtató krémként használom a szemkörnyékre. Egyébként az állaga, színe, csillogása is nagyon tetszik. Sajnálom, hogy nem tudom használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

ancsusz29

2016. január 13.

Én imádom! Igazi rózsa illata van és nagyon jól esik a bőrömnek. Mintha táplálná.Szuper érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színező anyag. (Piros)