Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az Avon Rózsa ragyogást kölcsönző arckrém természetes ápolást nyújt a bőrödnek. A rózsa ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

Nikita0828

2014. szeptember 30.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az arckremmel. Olcsó is és mindig vissza térek hozzá. Mindig ez hozza rendbe a bőrömet.
Így mindig vissza térek hozzá. Elmulasztja a bőrirritaciot. És a párom is mindig megjegyzi hogy jó illatom van mikor ezt használom. A parkolást is szeretem.
Az illata kicsit tömény a tegelyben de mikor felkenem már nem az. Viszont nem illan el sokáig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

fdorottya

2014. június 28.

Tartalék arckrémnek rendeltem. Eddig Amway arckrémet használtam, amire érdekes mód allergiás lettem... elővettem ezt, és láss csodát bevált! Nálam nem okoz pattanásokat! Elsőre túl nehéz krémnek tűnt, de gyorsan beszívta a bőrőm és nem hagyott zsíros érzetet maga után. Szerintem jól hidratál is az ára sem rossz, de az illata nagyon erős, és szerintem csillámpor sem kellene bele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Kishoshi

2014. június 3.

Mamámnak rendeltem,mert imádja a rózsát.Én is kipróbáltam,elsőnek megcsapott,h mennyire erős az illata...Magamra kentem,semmi extra,sima,snassz arckrém,brutál mennyiségű illatanyaggal.DE sajnos a mamám kipattogott tőle,ennyit erről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Beata91

2014. március 15.

nappali krémnek nagyon jó, nekem tetszik h csillog a bőrömön

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

nappali krémnek nagyon jó, nekem tetszik h csillog a bőrömön

Drusee

2014. március 4.

Ajjajj. Ennyi volt a véleményem, amikor végre valahára a kezeim közé kaparintottam. A rózsa illatú habfürdőn felbuzdulva ( azt imádom) megrendeltem ezt. Gondoltam kis naivan ugyan azzal illatosítják....háhá, hát nem. Félelmetesen tömény és iszonyúan hosszantartó rózsa illata van. ( neem, nem fincsi rózsa). Tudom, hogy egyéni szocprobléma, de aki nem bírja eme virág szagát minek rendel ilyet,de a hatásával sem vagyok teljes mértékben megelégedve. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, de a hidratáló hatása mégis valahogy kevéske nekem. Sajnálom krémecske, de ez csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

h.nikolett1124

2014. február 15.

Jól hidratálja a bőröm, az illata kicsit erős. Tartós puhaságot nem biztosít, de legalább pattanásokat nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

brooke

2014. február 10.

Imádom a rózsa illatot de ennek olyan erôs, folytós illata van hogy konkrétan rosszul voltam tôle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

k.katalin

2014. február 3.

Külső környezeti hatásokra könnyen zsírosodik arcbőröm, inkább vegyesnek mondanám a bőrtípusomat, ezért nem minden arckrémet szeretek, mert némelyik olyan érzést hagy maga után, mintha egy maszk lenne rajtam, valamint nem szeretem, ha zsíros hatást kelt bőrömön, de ezzel a krémmel nagyon megvagyok elégedve :) könnyű az állaga mégis kellően hidratált lesz a bőröm, szeretem az illatát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

ppetruska21

2013. december 27.

Ajándékba kaptam ezt az arckémet. Nekem nem az igazi, az állaga kissé híg és az illata engem nem a rózsára emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

fomnaba

2013. december 17.

Az anyukámtól kaptam meg ezt a krémet. Nos, szerintem kétféle típus van a krémezésben, aki az azonnal beszívódó, finom, selymes krémet szereti és aki a jó zsíros, de masszív krémeket, amik lassabban szívódnak be, de tovább is tart a hatásuk. Ez a krém az előbbi csoportba tartozott, én azonban az utóbbiakat szeretem. Az illata csillagos ötös, az állaga könnyed, az én bőrömnek sajnos ez kevés, de napközben, télen, mikor kifújta a szél az arcom előszeretettel használtam, bár nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színező anyag. (Piros)