Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az Avon Rózsa ragyogást kölcsönző arckrém természetes ápolást nyújt a bőrödnek. A rózsa ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

Bellezza

2013. december 10.

Könnyed, krémes állag, számomra kellemes illat, nagyon jól hidratál. Nyár óta megvan, akkor a melegben nem tudtam használni, mert nem kellett, de most a fagyos, szeles időben nagyon jó hasznát veszem. Ennyi pénzért ilyen jó tapasztalatom nincs túl sok krémmel. :)
Általában kipattog az arcom a télre szánt krémekkel, de vele nincs ilyen problémám!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Bea77

2013. december 5.

Elnéztem, mert kézkrémnek rendeltem, de ez életem egyik legjobb elnézése. Tökéletes az illata, teljesen és gyorsan beszívódik, valamint smink alá is első osztályú. Nekem max. (Persze nem várok el tőle többet, mint amit ígér).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

levelekhelyett

Korcsoport: >54
2013. október 6.

Teljesen elégedett vagyok vele, többször is vásároltam már, nagyon finom az illata, és nem utolsó sorban kb. két hét használat után megkérdezték, mit csináltam, hogy olyan kipihent az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 6.

Gwendoline

2013. szeptember 30.

Nem én használom, Anyukám krémje, de nem tudok elmenni mellette vélemény nélkül. Ennyire jó illatú krém még nem volt a közelünkben! Fantasztikus rózsa illat, miután Anyukám bekeni vele az arcát az egész helység illatozik, mintha valami rózsakertben lennénk :D . Elmondhatatlanul jó! Anyukám bőre száraz, nem panaszkodik a krém hatására, ő is imádja az illata miatt, újra is fogja venni, így megadom az 5 csillagot ennek a krémnek, mert szuper! A barackos változatával ellentétben ennek tényleg olyan az illata, mint egy csokor rózsának. A baracknak meg semmi köze a barack illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

zdoreebaba

2013. augusztus 20.

Első szaglásra nagyon durva, tömény, igazán fejfájdítós illatú. Felkenésre kellemes és jól érezhető rózsa illata van. Engem nagyon megfogott benne, hogy egy kicsit csillog-villog is a bőrömön, főképp, ha Napra lépek ki. Szeretem, pedig az elején nagyon óckodtam ettől a krémtől. Pozitív irányban csalódtam benne! Most már a favorit közé tartozik. Mindig lesz az asztalomon egy kis flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

kalmaniki

2013. augusztus 2.

Néhány használat után irritációt okozott sajnos és nem is hidratál rendesen, így le kell pontoznom.

Kellemes az illata, könnyed állagú és jól hidratálja a normál bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Kellemes az illata, könnyed állagú és jól hidratálja a normál bőrömet.

gerdus

2013. július 31.

Átlagos kis arckrém, az én bőrömnek megfelelt, de ez annyira nem nagy kunszt :) A csodás rózsaillata viszont a gyengém, úgyhogy egye fene 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Xinezia

2013. március 31.

Az illata valóban mesés, de hidratálás szempontjából az én bőrömön nem sokat ér. A rózsa arctisztító ezerszer különb, holott ezt a terméket kifejezetten hidratáló arckrémként hirdetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Wiikii

2013. március 24.

Könnyen kenhető, nem túl krémes állagú így gyorsan beszívja az arcbőröm. Nem hagy zsíros érzetet, nem lesz csillogós tőle az arcom. Az illata nekem nagyon tetszik, nem az a tipikus mű rózsa-illat (imádom a rózsát, rózsaolajam is van, egy az egyben ez az illat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

bóbita04

2013. március 17.

Én annyira nem szeretem krémekben, olajokban a rózsa illatot, de ez kellemes. Tetszik az állaga, sima lesz tőle a bőröm és nem hagy zsíros érzetet. Szerintem árban elég jó és az összetevők sem rosszak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színező anyag. (Piros)