Avon

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Hoslaura5, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Sárgabarack és shea 2 az 1-ben sampon és balzsam revitalizálja a hajat.

• sima, hidratált és friss érzetet nyújt
  • száraz, töredezett hajra

zdoreebaba

2014. november 20.

Az öt termékből álló szett egyik tagja volt az októberi katalógusban ez a sampon.
Nekem nem túlzottan vált be. Jól habzik, de borzasztóan lelapítja a hajat és még zsírosít is. Már ott tartok, hogy naponta kell hajat mosnom, mert annyira elzsírosítja a hajamat. Egyedül az illatáért vagyok oda: különleges édes barackos illata van.
Az már biztos, hogy többé ilyet nem veszek. Viszont ha már megvettem elhasználom nagy kínszenvedéssel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

letti1106

2014. október 21.

Jól tisztít, könnyen habzik viszont nálam olyan mint egy átlagos sampon a balzsam része semmit nem ér. Plusz balzsamot használok mellé ugyanúgy. Viszont az illatát annyira imádom, hogy így is 4-es.

Update:
Olyan szinten tönkrevágta a hajam, hogy nem igaz. Ennyire száraz, sprőd és fénytelen még sosem volt. Ráadásul elkezdtem korpásodni és ez se fordult még elő eddig. Teszem hozzá mostanában már nem is tisztít rendesen, hajmosás után néha úgy érzem mintha ugyanúgy "koszos" maradna a fejbőröm. Régen se vált be semmi hajravaló az avontól, kár volt újrapróbálkozni. Egyedül az illata ér valamit. A maradékot átörökítem valakire a családból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Update:

Wildflow

2014. július 29.

Ajándékba kaptam, és bevált! Kicsit sűrűbb a megszokottnál, és nehezebb is kiöblíteni. Nagyon finom édes az illata, a barackot kevésbé, de érezni benne. Amikor strandon, vagy bármitől kiszárad a hajam, ez fantasztikusan helyreteszi, ezért ez lett a kényeztető samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

elve

2014. május 19.

Az illata nekem nagyon bejön. Az utóbbi időben kicsit szárazabb volt a hajam,ezért vettem,de mivel 2az1-ben csak minden második hajmosáskor használom,mert nekem kicsit azért zsírosít. Ha továbbra sem okoz gondot,lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Inez

2014. május 11.

Az illatába szerelmesedtem bele. Nagyon jó volt vele hajat mosni, finom tapintású, könnyen kifésülhető lett tőle a hátközépig érő hajam, a piros tincseimet sem bántotta, és az az illat! Örültem, hogy milyen szuper lesz nyáron, csak megmosom, és már indulok is...
Két nap múltán kezdtem el viszketni (egen. egymosásos kalandom egy samponnal). A vakaródzás eredménye jól látszódott a fekete felsőmön, és ahogy vadultam a nyomai a fejbőrömön. Soha nem bánt el így velem sampon!
Szakítottam. Most a Varga cseppekkel randizom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

Szakítottam. Most a Varga cseppekkel randizom.

niki33

2014. április 6.

Teljesen tönkrevágta a hajamat, ezzel megingott a bizalmam az Avon-os samponokban. Két használat után elajándékoztam, de ilyet soha többet nem veszek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

francais

2014. március 2.

Könnyen zsírosodó hajam van, egyáltalán nem zsírosította le!Sajnos megszüntetik:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

Suwun

2014. február 5.

Nekem korpásodott tőle a hajam. Az illata jó volt, de nagyon korpás lettem tőle, pedig amúgy nem szokott ilyen problémám lenni. Azonnal elmúlt, amint egy másik samponra váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

ppetruska21

2013. december 26.

Megvettem és csalódás a barack illat érezhető de a hajam csak, zsírosodott tőle többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

jackie brown

2013. november 12.

Jó kis sampon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Jó kis sampon!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2