Avon

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Hoslaura5, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Sárgabarack és shea 2 az 1-ben sampon és balzsam revitalizálja a hajat.

• sima, hidratált és friss érzetet nyújt
  • száraz, töredezett hajra

Garykata

2013. november 9.

A család ezt használja, finom az illata, jól habzik, puha és selymes lesz a haj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 9.

StrawberryCheescake

2013. november 5.

Kedvenc samponom, hajmosás közben nincs száraz érzet, puhává varázsolja a hajam, nem gubancol. Mennyei az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

liliann

2013. október 21.

Az illata miatt szeretem, mert az nagyon kellemes, de az amúgy eléggé száraz hajamat mosás közben kb. csak még szárazabbá teszi. Első mosásnál használom ezt aztán nála sokkal hatásosabb sampont és balzsamot... így az illata miatt maradhat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

szabo.szandra1993

2013. október 18.

Finom az illata, de szárítás után nem érezni. Nem szárít, de nekem nagyon hamar elfogyott az ára ehhez képest nem olcsó. Jó kis sampon :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

tamasbobe47

2013. október 9.

Az illata nagyon-nagyon finom :) Olyan cukorka. Teljesen rendben van ez a sampon 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

hjh666

2013. szeptember 18.

Szuper sampon, szuper áron. Nem kell hozzá balzsam sem, finom fényes puha, és nem utolsó sorban nagyon jó illatú lesz a hajam. Balzsam helyett a Shea-sárgabarack kifésülő hajápoló spray-t használom, együtt a kettő maga a tökély :) Ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Destiny95

2013. augusztus 1.

Nekem zsíros hajam van, nem zsírosít, az illata hajmosás után is sokáig érezhető, megvettem hozzá a hajpakolást, abban sem csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Athenia

2013. július 26.

Én nagyon szeretem. Mióta használom eltűnt a korpa a hajamból, a fejbőröm sem viszket végre. Az illata finom, az állaga nagyon jó, puha, szép hajam van, habár nem a balzsamját használom, hanem egy másikat. Én elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

eszter.073017

2013. július 13.

Nagyon jó az illata! Balzsam használata nélkül sem szárít nekem. Könnyen fésülhető és selymes tőle a hajam. Az illatát hosszú ideig érzem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

picicsibi

2013. június 4.

Szép fényes és selymes lesz tőle a hajam, az egyik legjobb sampon amit eddig használtam! Az illata pedig valami mennyei! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Narancssárga.