Avon

Ár:   659 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szaboanita1991, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Avon Teafa és uborka arcmaszk tisztít és hidratál.

• tökéletesen tisztít és felfrissít
  • hidratáló hatású
  • javítja a bőr állapotát

Gesztenye4

2018. november 17.

Nem igazán használok arcmaszkokat, ezt ajándékba kaptam, kipróbáltam. Arctisztítás, radírozás után kentem fel, 20 perc környékén már kicsit csípett. Nekem majdnem egy darabban lejött, itt-ott maradtak apró foltok, törölközővel lejöttek azok is. Semmilyen látványos eredményt nem produkált, de jó móka volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

laraclaire

2018. augusztus 25.

Kb 4x használtam ezt a maszkot, de semmit hatását nem éreztem. Többet nem is fogom használni, szerintem nem éri meg megvenni, nekem nem vált be. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Liliana09

2018. április 19.

Én nagyon szeretem lehúzás után puha lesz a bőröm igaz hogy nem jön le általában egyben hanem kisebb részekben főleg az arcom oldalán de attól még nagyon nyugtató hatású

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

katagali92

2018. január 14.

Kettős érzésem van ezzel az arcmaszkkal kapcsolatban. 3x használtam eddig, de nem is fogom többet. Használata után 1-2 nappal nagyon csúnya pattanások jönnek ki a bőrömön (pedig nem vagyok pattanásos) és azt hiszem emiatt én soha többet nem nyúlok hozzá, mert szerintem ez nem normális. Valószínűleg nem kompatibilis az én bőrömmel, pedig használat után olyan jó puha a bőröm és jól felfrissít. Nem tudom mi lehet a baj. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

SzL

2018. január 3.

Megvettem de nagyon ritkán használom. Ez után jöttem rá, hogy én nagyon nem szeretem a lehúzható maszkokat. Nagyon sok idő míg megszárad és addig nem kellemes érzés ahogy az arcomon van. Néha jól esik használni de inkább lelkileg, mert igazából nem veszem észre a hatását. Nem távolít el semmit az arcomról. Az illatával nincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Aerodon

2017. augusztus 29.

Tavaly kaptam először egy egész ilyen teafás csomagot ajándékba, ezt azóta újravettem, mert nagyon szeretem. A lehúzható maszkokkal amúgy is jobban kijövök, szépen tisztít és lehúzza a pattanásokat. Én szeretem a teafás termékeket, ennek nincs annyira erős illata mint más általam próbáltnak. Heti 1-2 használattal nekem sokat segít, főleg a problémásabb időszakokban, az arctisztítójával együtt nagyon ajánlom! Főleg reggel szeretem feltenni, nem pirosodom ki tőle és sokkal frissebb érzésem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Zsanci94

2017. augusztus 2.

Pár száz forintért vásároltam meg, és imádom! Nagyon puhává teszi a bőröm és nagyon kellemes az illata. A bőröm egyszerűen imádja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Babsszi

2017. április 14.

Nem rossz, de azért vannak jobbak. Csökkenti a gyulladásokat, puhább lett tőle a bőröm, a pólusaimmal én nem látom hogy bármit is kezdene, de nekem amúgy sem tágak. Kicsit ragacsos, kicsit olyan mintha "beszívná" az arcom, elég nehéz megszabadulni tőle de szeretem mert teafa olajat tartalmaz és mert felfrissíti a kis pofim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

zahraa

2017. április 4.

Nagyon jol osszehuzza a porusokat, es frissiti a bort. Lehuzas utan olyan "meztelen" erzetet hagy, mintha egy borreteget is eltavolitottam volna, vagy lehet csak en kepzelem ezt be, de nagyon jo tapintasu utana a bor :) Kicsit fenylik utana, de nem a zsiros-igenytelen latvanyu fenyles, nem tudom mihez hasonlitani. Mindenkeppen ujraveszem, mert nekem nagyon bejott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

enikoo97

2017. március 20.

nagyon bevált nálam , szerintem azért mert nem volt nagy elvárásom :)
puhább és szebb lesz bőröm tőle, és olyan tisztábbnak érzem miután használtam :)
szerintem ennyiért megéri ez a maszk !!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

nagyon bevált nálam , szerintem azért mert nem volt nagy elvárásom :)
szerintem ennyiért megéri ez a maszk !!:)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract