Avon

Ár:   659 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szaboanita1991, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Avon Teafa és uborka arcmaszk tisztít és hidratál.

• tökéletesen tisztít és felfrissít
  • hidratáló hatású
  • javítja a bőr állapotát

Kise

2017. január 5.

Ez a termék egy nagy nulla! Lehúzható arcmaszk lenne, de csak lenne, hiszen alig lehet eltávolítani a bőrről. Nem győztem dörzsölni, mert ahelyett, hogy szépen jönne le egyben, vagy kisebb- nagyobb darabokban, annyira ragaszkodik a bőrhöz, hogy már fáj az eltávolítása. Egyébként kissé összehúzza a pórusokat, de annyira macerás használni, hogy más termékre váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

romsicsbori

2016. december 28.

Tavaly kaptam névnapomra egy uborkás-teafás csomagot, volt benne egy arcradír, egy arckrém és ez a lehúzható maszk. Már első használat után éreztem, hogy jó termékkel van dolgom, aztán jöttek a gondok... olyan anafilaxiás reakcióm lett tőle, hogy majdnem magamra kellett hívnom a mentőt egy éve, szenteste éjjelén. Furcsa, mert a csomag másik két tagjára nem vagyok allergiás, sőt, az arckrémért egyenesen odavagyok. Na mindegy, magamba vágtam az epipent, aztán odaadtam anyunak a maszkot. Egyébként szép sima bőrt hagy maga után, a gyulladt pattanásokat egész szépen lehúzza és kiszárítja, viszont nem túl látványos a tisztító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

HRegina

2016. december 27.

Imádom, már rengeteg tubussal elhasználtam.
Nagyon szépen eltünteti a gyulladásokat, és szárítja a pattanásokat, és hűs érzést nyújt felkenésnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Imádom, már rengeteg tubussal elhasználtam.

Cynthia99

2016. december 11.

Imádom! Nagyon jó illata van,gyulladáscsökkentő,nem szárítja ki a bőrömet,kellemesen hűs érzést ad mikor felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

bognarfanni12

2016. december 4.

Felfrissíti az arcbőrömet, a gyulladásokat csökkenti, viszont a pórusokat nem is tisztítja és nem húzza össze őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Orsivagyok

2016. október 13.

Szeretem. Mondjuk elég erős a szaga mikor felkenem. Jó a gyulladás csökkentő hatása de én úgy nagyon nagy dolgokat nem vettem észre hogy tenne. Utána puhább a bőrőm, de nem drasztikus amit csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract