Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: claudia, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tej és méz bőrtápláló arcmaszk. Vidd fel megtisztítot bőrödre, hagyd rajta 10 percig majd alaposan öblítsd le.

ForestNymph

2013. augusztus 23.

Nem csinált semmit, túl híg, utána tök hamar zsíros lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Nem csinált semmit, túl híg, utána tök hamar zsíros lett az arcom.

solymosi.b

2013. május 2.

Semmi eredmény, kicsit viszketett is tőle az arcom, pedig nem hagytam rajta túl sokáig. Másnapra zsíros volt a fejem. Elajándékoztam. Az illata miatt 2 pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

ilda600

2013. április 13.

Az illata nem rossz,de hatása semmi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Az illata nem rossz,de hatása semmi..

berniivagyok

2013. április 2.

nem tartóm jó pakolásnak,mert semmi hatását nem éreztem,mikor lemostam.. viszont az illata finom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

cákk

2013. március 25.

Egyszer-egyszer használom, ha száraznak érzem az arcom, akkor egész jó, de sajnos másnapra mitesszeres leszek tőle:/ Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

anita_fliszar

2013. március 25.

Nem valami jó,sokat nem tett az arcomal.Változást nem vettem észre,sajna csak pénz pazarlás volt! Az illata az jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 25.

kitticat

2013. február 3.

Semmit nem csinált, puha se lettem tőle... Pénzkidobás, de legalább károkat nem okozott. Az illata viszont nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

greengirl

2013. január 31.

Sajnos pénzkidobás, de azért ellehet kenegetni, ha nincs jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Sajnos pénzkidobás, de azért ellehet kenegetni, ha nincs jobb...

nikus23

2013. január 13.

Nekem se tett semmi jot a borommel, amikor lemostam nem is volt puha tole a borom, mintha nem is tettem volna semmit az arcomra olyan volt az arcom, tobbet ilyet nem veszek, csak penz kidobas...de az illata tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Annette

2013. január 11.

Tisztítás után kentem fel, azon kívül hogy iszonyatosan csípett semmilyen hatást nem éreztem.. végigvártam a 10 percet, hogy kapjon egy esélyt, de kb annyit ért mintha valami olcsóbb hidratálóval kentem volna be az arcom, semmilyen bababőr-puhaság, feszesség....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil, Honey, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Színező anyag. (Piros)