Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: claudia, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tej és méz bőrtápláló arcmaszk. Vidd fel megtisztítot bőrödre, hagyd rajta 10 percig majd alaposan öblítsd le.

ForestNymph

2012. december 15.

Nekem is van, annyira nem vagyok elájulva. Mondjuk úgy hogy "hidratálgat". Én a testesebb pakolásokat szeretem. Változást sem nagyon tapasztalgatok a bőrömön. Olyan semmilyen nekem. Az illata viszont finom, nem csömör. Egynek elkenegetem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

claudia

2012. december 7.

Hát először őszintén féltem tőle hogy majd szépen kiragyásodok tőle mivel elfelejtettem lemosni, csak letöröltem. De mégsem így történt. Nagyon sokat szoktam tenni belőle ha használom de az én bőröm 20 perc alatt nyomtalanul beszippantja. Eleinte kicsit csípett de már ez is megszűnt. Néha ezt használom alapozó alá...télen brutálisan ocsmány a képem szóval ilyenkor dupla annyit kell költenem arcápoló dolgokra mint általában.
Szerintem megéri az árát (600ft volt), sokáig tart és mesésen puha, kisimult bababőr lesz az eredmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil, Honey, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Színező anyag. (Piros)