Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eperturmix, az összetevőket feltöltötte: ntina, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Regeneráló elixír arcra aktív komplexszel, 5 értékes olaj és E-vitamin felhasználásával. Segít táplálni, hidratálni és megerősíteni a bőrt, és hozzájárul friss, üde és feszes megjelenéséhez. A babassuolaj segít a kollagéntermelésben, a maracujaolaj pedig az elasztintermelésben; a zöldkávéolaj hidratálja a bőrt, míg a lenmagolaj erősíti a bőr védőrétegét.

• könnyed formula
  • gyorsan beszívódik, nem tömíti el a pórusokat
  • parabén-, ftalát- és színezékmentes
  • érzékeny bőrre is ajánlott

eperturmix

2017. december 7.

Akciósan vettem,de kicsit már azt a pénzt is bánom.Szeretem az arcolajokat télen,ősszel éjszakai krémmel,alá vagy fölé,noha nagy szükség nincs rá,a bőröm normálnak mondható,nagy kukacoskodással kombináltnak,ami inkább a zsírosabb irányba megy mint száraz,de hideg időben estére jól esik olajat is használni.Pár fajtát már kipróbáltam,elhasználgattam,azonban eddig egyiknél sem találkoztam olyannal mint ennél,ami egyáltalán nem tetszik.Ez pedig az,hogy a büdös életbe nem szívódik be..ha krém fölé teszem úgysem,amit még csak-csak elnéznék,de alatta sem,mintha rendes átizzadná a krémet,reggel tiszta csúszós,olajos a fejem pedig nem 3 dl-t teszek fel...nem jó..tehát nem igazán értem ezt az ultrakönnyű jelzőt.Állagra nagyon is vízszerű,de nálam réteget hagy,amit ha lemosok na majd akkor eltűnik..de nem ezért vettem.Illata nincs,nem
probléma,ha lenne az se zavarna.Hatásában sem vettem észre nagy kiemelkedőt,pattanást,mitesszert nem okozott (kész csoda),a bőröm puha de ezt elérem csak arckrémmel is.Ami megfelel szinte csak külsőség,jó a pipetta,tetszik az üveg.Nagyon száraz,vízhiányos bőrre lehet beválik,kiváncsi vagyok,de sajnos ajánlani nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.