Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a frissítő arctisztító víz aktív összetevőkkel és mosódiómag kivonattal gazdagított. Egy lépésben képes eltávolítani az arc, ajak és a szem körüli sminket, miközben kíméletes a bőrhöz.

• pH semleges
  • Érzékeny bőrre is ajánlott
  • Allergológiailag tesztelt
  • Parabén - és színezékmentes

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz/Sminklemosó/Tonik
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

anillam

2020. június 1.

Nekem nagyon bevált, régóta használom.
Sminklemosásra, arctisztításra.Nem csípi a szemem, szépen leszedi a szempillafestéket.
A 400 ml kiszerelést szoktam venni, elég sokáig elég, nagyon jó árban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Nekem nagyon bevált, régóta használom.
A 400 ml kiszerelést szoktam venni, elég sokáig elég, nagyon jó árban van.

fokyandi

2019. június 22.

Már többször újravettem, szerintem az a legjobb. Kíméletesen tisztít, szépen lemossa a sminket. Használata után nem ragad az arcom és a vattakoronghoz sem az ujjam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

eszo87

2019. április 5.

jó kis micellás víz, de most a garnierest használom..a bioderma lesz a következő, még kísérletezgetek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

vixy07

2019. március 12.

Szerintem nagyon jó! Már többször újravettem, az elején próbáltam más gyártók termékeit is, de eddig az Avonos micellasvíz a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

vivike0514

2019. március 10.

Nekem picit érzékeny volt tőle a szemem, a sminket sem szedi le 100%-osan. Az illata elég fura. Szerintem inkább érdemesebb megvenni a Garniernek a micellás vizét, egye fene az a pár forint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

gifh90

2018. szeptember 18.

Régóta újravevős, semmi extra de finom és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Régóta újravevős, semmi extra de finom és hatékony.

Viki9727

2018. június 12.

Csípi a szemem, szám, arcom, a sminket sem szedi le maradéktalanul. Alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

tunderszep

2018. május 29.

Már többször újrarendeltem. Nekem bevált, az esti sminklemosáshoz is ezt használom. Simán leszedi a szempillaspirált is. Érzékeny bőrre is lehet használni, nekem nem okozott irritációt, nem lettem pattanásos tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

cicamokusz

2018. május 29.

Olyan kis semlegesnek mondanám. Erősebb smink leszedéséhez szerintem kevés, este inkább a Garnier kétfázisú micellás vizét használom, reggel pedig ezzel az Avonossal törlöm át az arcom. Szerintem nincs kellemetlen szaga, mint a korábbi hozzászólásoknál olvastam, nem irritált, de mást se nagyon tett. Olyan kis natúrka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

youdith

2018. május 12.

Hát nekem nincs érzékeny bőröm és lehet a lemosás közben vegyült a sminkkel, de nekem több napra bedagadt tőle a szemhéjam. Én azt is megkockáztatom, hogy nem is az van benne, mint ami rá van írva összetevőlistában. Nekem nem volt se büdös, se ragacsos, leszedte a sminket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.