Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a frissítő arctisztító víz aktív összetevőkkel és mosódiómag kivonattal gazdagított. Egy lépésben képes eltávolítani az arc, ajak és a szem körüli sminket, miközben kíméletes a bőrhöz.

• pH semleges
  • Érzékeny bőrre is ajánlott
  • Allergológiailag tesztelt
  • Parabén - és színezékmentes

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz/Sminklemosó/Tonik
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
400 Ft - Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz - 1xhasznált
Ár: 400 , Eladó: Micoka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel Bp. XVI. Rózsa utcánál lakcímen / XI. Hunyadi János út munkahelyen munkaidőben (7-15 óra között) vagy sima posta is megoldható, előreutalás után
Ppet

2018. április 20.

Sminklemosas az nyögvenyelős vele, az arcomon is ragacsos érzet marad utana.
mikor mar több, mint a fele elfogyott, megereztem hogy kissé szagos is. Nem tudom, mennyi ido bontás utan a lejárat, de fel év kellett, hogy megerezzem ezt a kellemetlen szagot. Nem hiszem, hogy visszatérek hozza, kárt nem okoz, de sok jot sem művel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Sminklemosas az nyögvenyelős vele, az arcomon is ragacsos érzet marad utana.

Stellacska6969

2018. március 28.

Nem ajánlom senkinek. Szerintem semmit sem ér..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Nem ajánlom senkinek. Szerintem semmit sem ér..

Dinus95

2018. március 25.

Neken nem vált be, olajos érzetet hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Neken nem vált be, olajos érzetet hagyott maga után.

SimonKrisztike

2018. március 23.

Nekem abszolút bevált.Gyönyörű összetevő lista.Nekem jobban tisztít, mint a Garnieres micellas termèkei,ès mèg ki sem pattogok,mint azoktól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Bonzee

2018. március 2.

Inkább kedveltem, mint nem, de inkább semmi különös, mint hogy kedveltem volna.
Igen. Leginkább semmi különös. Nem lesz újravevős.
Na de az arctisztító zseléje! Az aztán már valami! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Inkább kedveltem, mint nem, de inkább semmi különös, mint hogy kedveltem volna.
Igen. Leginkább semmi különös. Nem lesz újravevős.
Na de az arctisztító zseléje! Az aztán már valami! :)

illeseniko

2018. február 24.

Már többet is elhasználtam ebből az arctisztítóból, az én érzékeny, pattanásos bőrömre bevált. Nem hagy ragacsos érzetet, és teljesen tisztának érzem az arcbőröm használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

anndee

2018. február 7.

Anyukámtól kaptam ajándékba, ő volt az első micellás vizem, szóval túl sok hasonlítási alapom nincs :D Egyszer próbáltam a Baleásat, az ehhez képest ragacsos volt, szörnyű. Ennek sem kellemes sajnos az illata, de az arctisztításhoz egész jó. Nem ezzel szoktam sminket lemosni, szóval nem tudom, hogy abban hogyan jeleskedik. De nem rossz, szeretnék nagyobb márkákat is kipróbálni, aztán talán visszatérek ehhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

eperturmix

2017. december 5.

Hát...lehet akármilyen csodálatos,egetrengető,annyira büdös,hogy nem szeretem használni.Negatîv véleményem még nincs róla ezenkívül,de ehh,ez a szag..elhasználom,mert nem dobok ki semmit,ami kárt nem csinál,de 1000%,hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

nicolekitti

2017. november 5.

Avon-nak nagyon kevés olyan terméke van, ami nem tartalmaz parabént, ezért választottam ezt a terméket.Én megvagyok vele elégedve, mert szépen felfrissiti és tisztítja az arcomat. Sminkelni nem szoktam, így arra nem tudok írni, mennyire lenne hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

dorcus89

2017. november 5.

Teszi a dolgát az tény, de nekem nagyon hamar elfogyott. Elég sok kell belőle egy-egy sminkelmosáshoz és ehhez képest kicsi a kiszerelése. Szemsmink lemosásra én nem használtam, mert bármilyen micellásat próbáltam nekem csípte a szemem ezért most már nem kísérletezek. Avon nyereményjátékon nyertem így azt mondom nem egy rossz választás, de sokkal jobb lemosókat lehet kapni ezen az áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.