Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a frissítő arctisztító víz aktív összetevőkkel és mosódiómag kivonattal gazdagított. Egy lépésben képes eltávolítani az arc, ajak és a szem körüli sminket, miközben kíméletes a bőrhöz.

• pH semleges
  • Érzékeny bőrre is ajánlott
  • Allergológiailag tesztelt
  • Parabén - és színezékmentes

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz/Sminklemosó/Tonik
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
dalmabb

2017. május 13.

A sminket nagyjából leszedi, a spirált nehezebben..Erősebb sminkekhez szerintem érdemesebb mást választani de a natúrabb sminkekhez szuper. Télen kicsit szárította a börőmet. Remek összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

vereille

2017. május 10.

Életem első micellás vize volt, az összetevők miatt vettem meg, a drogériákban árult többi terméknek taszított az INCI-je.
Nekem bevált, a sminket jól eltávolítja, nem irritálja a szememet, nem pirosítja ki a bőröm, vízálló sminktermékeket nem igazán használok, úgyhogy azokon való hatékonyságáról nem tudok beszámolni. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

JudithBeauty

2017. május 6.

Sajnos ez a termék nem vált be. Nagyon szárította a bőrömet, és kipirosodott a használata után. Azt a minimális sminket, amit használok, azt sem távolította el maradéktalanul, és arctisztításra is alkalmatlan. Nem éreztem, hogy friss vagy tiszta lenne az arcom utána. Végül ki kellett dobnom. Nálam 1 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Kremcica

2017. május 2.

Update:
Ismét hozzájutottam egy flakonhoz. Nem is értem hogy működött nekem korábban... A koszt leszedi a bőrömről, de szárít és a szemhez inkább más lemosót használok mert csíp. Lehet azért, mert azóta van már viszonyítási alapom más micellás vizekhez, de ezt nem választanám újra, pláne nem érzékeny bőrre. Egynek jó, de többet nem köszi.

Nekem nagyon bejött. Nem szárította a vízhiányos bőröm és mindent letisztított róla. Volt hogy a szememen használtam és ott sem okozott problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Update:

lucintaa

2017. május 2.

Nem nagyon jött be. :(
Iszonyat ragacsos érzetet hagy maga után, erős szúrós illata van, és véletlen szembe jutva nagyon csíp. A sminket se hozza le megfelelően. Az ár/érték aránya sem jó, elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Nem nagyon jött be. :(

lexyusz

2017. április 13.

Nagyon megörültem mikor láttam hogy van az Avonnak micellás vize, rögtön meg is lett rendelve, hogy ki legyen próbálva. Hát idáig ez a legrosszabb azok közül a micellás vizek közül amikhez volt szerencsém. Az illata már nem tetszett mikor megszagoltam, a hatásától egyáltalán nem estem hasra. Sminklemosásra már meg sem próbáltam. Lehet hogy valaki úgy érzi, hogy ez az álomterméke, de nekem más jobban bevált. Az tény, hogy nem irritálta a bőrömet, nem csípte, meg talán még pattanásokat sem hozott ki, de miután áttöröltem vele az arcom nem éreztem tisztának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

tundeelza

2017. március 23.

Ez az első arctisztító ami nem okoz nálam allergiát vagy viszketést. nagyon szeretem. Viszont sminklemosónak nem az igazi. Elég nehezen hoz le bármit is nekem. De ettől függetlenül remek termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

kissgabcsi

2017. március 9.

Első használat után mondok véleményt. Na sminket szépen lehozza, viszont az illata borzalmasan mű vagy nem is tudom milyen. El fogom használni de nem kincs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Hópihe2011

2017. március 4.

Nagyon szerettem.Kimondottan tetszik a csomagolása,könnyen adagolható.Elsősorban szempillaspirál eltávolítására használom,ami nekem tökéletesen bevált!Kíváncsi voltam a Garnier kétfázisú micellás vízére,ezért most azt használom,de ahogy elfogy,visszatérek ehhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

nusi96

2017. március 1.

Sajnos nekem nem vált be, nagyon szárította a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Sajnos nekem nem vált be, nagyon szárította a bőröm :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.