Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a frissítő arctisztító víz aktív összetevőkkel és mosódiómag kivonattal gazdagított. Egy lépésben képes eltávolítani az arc, ajak és a szem körüli sminket, miközben kíméletes a bőrhöz.

• pH semleges
  • Érzékeny bőrre is ajánlott
  • Allergológiailag tesztelt
  • Parabén - és színezékmentes

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz/Sminklemosó/Tonik
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
katuc77

2017. február 20.

Engem egyáltalán nem irritál, nem csíp, és nem szárítja a bőrömet sem. Pedig alapból hajlamos rá vagyok rá, hogy egyes lemosók után húzódik a bőröm.
Én általában úgy használom, hogy előtte habzó arctisztítóval lemosom a sminkem nagy részért az arcomról és a szememről is. Micellás vízzel már csak az esetleges maradékot szoktam eltávolítani. Tehát soha nem élesben a komplett sminket próbálom leszedni vele a szememről vagy az arcomról.
Nekem így bevált. A spirál maradékot is gyönyörűen leszedi, nem csípi a szememet. Nem érzem azt, amit más micellás terméknél már igen, hogy azonnal le kell mosnom tiszta vízzel, mert ragacsos, vagy kellemetlen érzést hagy maga után. Reggel a sminkelés előtt is ezzel szoktam áttörölgetni az arcomat. Természetesen az alapos hidratálás azért elengedhetetlen, de az más termék esetében is így van :) Még nem tudom, hogy újból megvásárolom-e, majd kiderül. Mindenesetre nem zárkózom el előle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Reni39946

2017. február 17.

Én ugyan nem próbáltam, mert extra érzékeny a bőröm és a bevált micellás vizemen kívül ezentúl mást ki se próbálok, de a párom kétszer-háromszor használta és többet nem szeretné. Férfiként a sminklemosó hatását nem tudta tesztelni, de az arctisztítással sem volt megelégedve. Mivel érzékeny bőrre is ajánlott, ezért nyomtam a kezébe (ajándékcsomagban volt, szerencsére nem sokat fizettünk érte), hogy a napi - reggeli és esti - arctisztítási rutinjába illessze bele. Kipirosodott és irritálódott tőle a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 25.

Avonozom es a cegtol kaptam auandekba ezt a termeket. Nekem szemely szerint nem valt be. Erzekeny kombinalt borom van es a szemkornyeki terulet is nagyon erzekeny az arcomon viszont eleg sok szempillaspiralt hasznalok ezert tenyleg valami nagyon borbarat sminkeltavolitot kell hasznalnom, hogy ne legyen belolle problema. Sajnos errol a termekrol nem mondhato el, hogy kompatibilis a nagyon erzekeny borrel ugyanis nalam soeciel mar kellemetlen volt ezzel lemosni a szemsminkemet de megsem akartam kidobni igy hat azt a megoldast talaltam, hogy ezzel a lemosoval mostam le az arc sminkemet es egy olajos bazisu smink lemosoval pedig a szemsinkemet. Igy azert eltudtam hasznalni de a boromnek nem igazan volt tul borbarat vagy kellemes ez a lemoso igy biztos, hogy nem fogom ujrabeszerezni.
Mindenesetre azert annak orulok, hogy tesztelesre kaptam es nem sajat bukszabol kellett beruhaznom ra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 25.

Keellyykke

2017. január 11.

Nem rossz, a sminket elég szépen leszedi de sajnos a szemem nagyon csípi így biztos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Szandihh

2017. január 6.

Nagyon kíváncsi voltam,hogy milyen lehet. Hosszabb gondolkodás után megvettem,és nem csalódtam. Gyönyörűen eltávolítja a sminket, és nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Pixie83.

2016. december 28.

Számomra nagy csalódás volt. A hatékonysága számomra egyenlő a nullával. Mintha csapvízzel törölném át az arcom. Helia-D, Balea micellás termékeinek nyomába sem ér. Alapozó, púder fele fenn marad, szemfestékkel se bír el, pedig nem használok vízálló termékeket. El fogom használni, de aránytalanul sok kell belőle egyszerre...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

georginasz

2016. november 12.

Sajnos nekem nem nagyon vált be.:( Olyan mint más arctonikok, nem tett semmi változást az arcommal, ezért sminklemosónak használom, aminek nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

kobarbika

2016. november 2.

Elégedett vagyok vele, akárcsak a Nutraeffects habállagú arclemosóval is. A sminket tökéletesen eltávolítja, nem érzem a bőrömet ragacsosnak a használata után. Érzékeny, száraz bőrömet kicsit szárítja, illetve az illata kicsit furcsa, tisztítószerszerű, de ezen kívül abszolút megfelelő a gyors, mindennapi arctisztításhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Virvatuli

2016. október 19.

Sajnos nem lett a kedvencem, pedig bíztam benne, tetszenek az összetevői is. A sminket leszedi, de nem érzem igazán tisztának az arcomat utána, kicsit ragacsos marad, és mintha a krém sem szívódna be olyan jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 19.

sztimike

2016. október 17.

Teljesen megfelelt az elvárásaimnak. A sminket szépen leszedi, nem csípi az ember szemét. Az illlata emlékeztet valamire, de még nem ugrott be mi az. :D Fura, de megszoktam. Szóval nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.