Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a frissítő arctisztító víz aktív összetevőkkel és mosódiómag kivonattal gazdagított. Egy lépésben képes eltávolítani az arc, ajak és a szem körüli sminket, miközben kíméletes a bőrhöz.

• pH semleges
  • Érzékeny bőrre is ajánlott
  • Allergológiailag tesztelt
  • Parabén - és színezékmentes

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz/Sminklemosó/Tonik
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
olasz78

2016. október 13.

Nagyon szeretem. Sokféle micellás vizet kipróbáltam már, de ez nagyon jó. Nem csípi a szemem, ha belekerül. Nagyon szépen leszedi a szem sminket és a szempillaspirált is. Az illata is meglepő módon nekem tetszik. Újra akarom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

zdoreebaba

2016. október 2.

Mindennapjaim nélkülözhetetlen terméke. Életem első micellás vize. Jelenleg a legnagyobb favoritom. Tökéletesen elbánik a vízálló sminkkel, a makacs szennyeződésekkel és még a szemsminkkel is. Nem irritál, nem pattogok ki tőle és pattanások sem jönnek elő. Az illatát annyira nem szeretem, mert a strandos klórszagra emlékeztet leginkább, de ettől eltekintve remek kis termék! Egy tubus 200 ml, ez nekem egy évig is simán bírja. Már bekészleteztem belőle akkor, amikor egy időben le voltak értékelve. Számomra ez a legjobb micellás víz, amitől üde, tiszta és friss lesz az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

markibogi

2016. szeptember 4.

Paraben allergia miatt örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. A sminket, szempillaspirált, az arcon lévő szennyeződéseket tökéletesen lehozza. A szem környékén kicsit szárítja a bőrt, de annyira nem vészes. Frissítő érzést kelt a bőrnek. Gazdaságos mindennapi használat mellett. Nekem nagyon bevált. Már másodjára veszem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

anette09

2016. július 28.

Kipróbáltam, abszolút pozitív csalódás. Hatékonyan oldja a sminket, nem irritálja a szemem és a bőröm sem. A Garnier micellás vizét nem tudja felülmúlni, de egy "B" verziónak abszolút jó, és szerintem fogok még belőle venni, ha akciós lesz:) Illetve valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag imádom a csomagolását:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

oviki

2016. július 21.

Nekem nem marja a szemem vagy a bőröm, de amúgy sem csinál semmi mást... tisztìtó hatást sem igen tapasztaltam. Ennyi erővel akár vizet is használhatnék. Ráadásul nagyon nehezen szárad meg a bőrömön. Nem tudom mire is jó....? 😁Összetevők miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

hdora87

2016. június 28.

Nemrég kezdtem el használni. Az eddigi tapasztalatok alapján nem bántja a bőrömet,a szememet sem irritálja.
Én mindennapi arctisztítóként használom, mert ritkán sminkelem magam,de nagyon jól tisztít.
Az illata viszont számomra elég furcsa,de hamar megszárad,beszívja a bőröm,és az illata is elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

szilvi07

2016. június 27.

Nem irritálja a bőrömet, én a szememet is átszoktam törölni vele. Egy kis idő kell, hogy felszívódjon, vagy megszáradjon, és kenhessem az arckrémet, de amúgy meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

Martina1330

2016. június 11.

Nulla az egész én ki fogom dobni pedig a fele se fogyott el valami eszméletlenül marjam a szememet, de már akkor is amikor még csak az arcomat törlöm vele. Még soha ilyen termékkel nem találkoztam ami ennyire szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

kaninchen

2016. június 11.

Pár hónapja rendeltem az elsőt, nekem 1 db elég volt kb 3 hónapra, mivel nem használok sok sminket. Azóta már újra is rendeltem, mert annyira lenyűgözött. Ez az első micellás víz, amit kipróbáltam eddig, viszont én meg vagyok elégedve vele. Megfelelően lemossa a sminket, ha pedig csak úgy áttörlöm az arcom vele, érzem, hogy lélegzik a bőröm, ami csodás érzés. Szerintem én maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

audreyx

2016. június 5.

Még csak mostanában kezdtem használni, de biztosan újraveszem. Jobban lehozza a szemfestéket, mint a Garnier kétfázisú sminklemosója! Reggelente meg az arcomat szoktam áttörölni vele, friss érzést hagy maga után, nem irritál, nem is szárít.
Nem feltűnő szerintem, de enyhén érezni egy kicsi fémes szagot benne, de ez egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.