Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a frissítő arctisztító víz aktív összetevőkkel és mosódiómag kivonattal gazdagított. Egy lépésben képes eltávolítani az arc, ajak és a szem körüli sminket, miközben kíméletes a bőrhöz.

• pH semleges
  • Érzékeny bőrre is ajánlott
  • Allergológiailag tesztelt
  • Parabén - és színezékmentes

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz/Sminklemosó/Tonik
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
400 Ft - Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz - 1xhasznált
Ár: 400 , Eladó: Micoka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel Bp. XVI. Rózsa utcánál lakcímen / XI. Hunyadi János út munkahelyen munkaidőben (7-15 óra között) vagy sima posta is megoldható, előreutalás után
jete92

2016. május 31.

Nekem bevált. A bőrömnek érzésre a Garnier jobb, de sminkeltávolításra inkább ez. Annyi gondom van vele, hogy eszméletlen gyorsan fogy... nem igazán értem, mert a Garniert is ugyanúgy használom és az valahogy sokkal lassabban fogy. Anyukám Avonozik, úgyhogy fillérekért hozzájutok, szóval pontot nem vonok le azért, mert hamar elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Friss, tiszta érzetet hagy, és nem irritálja sem a bőröm, sem a szemem. A sminket maximálisan leszedi, ellentétben a garnier micellásvizével. Nálam tuti termék lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

luna95

2016. május 5.

Sajnos csalódás volt ez a termék,amit igazából nem értek mert egy avon bemutatón kipróbáltam a terméket és nagyon elégedett voltam vele ezért rendeltem meg.Miután megkaptam és elkezdtem használni sajnos nagyon marta a szemem és számomra az illata sem jött be,acetonra emlékeztető illata van.Más problémám nincs vele mert szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 5.

Moc11

2016. május 3.

Nem váltottam hozzá túlzott reményeket,de kellemesen csalódtam.Az érzékeny bőrömre is tökéletes és a sminket is eltávolítja teljes mértékben.Reggel és este csak ezt használom arctisztításhoz.Már a harmadik üveget belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

cicuska144

2016. április 29.

Nekem bevált, tökéletesen leszedi a sminket, nekem az illata is tetszik, nem szárít az egyetlen bajom vele ha szembe kerül rettenetesen csípi. 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

moniska

2016. április 6.

Reggeli arctisztításhoz használom. Hatékony és nagyon jól felfrissíti az arcomat sminkelés előtt. Szeretem, hogy védhetem a bőrömet a káros anyagoktól, hiszen a parabént és színezékeket sem tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

OCsilla

2016. április 4.

Pár napja használom csak, de nem győzött meg. Van egy nagyon fura fémes illata, amit még el is viselnék, de ha nem mosom le mással is az arcom, vagy reggel nem hidratálok rögtön, húzza a bőrömet. A bb krémet és a korrektort még eltávolítja, de ha kicsit komolyabb szemsminket is viseltem, akkor már gondban van. Abban sem vagyok biztos, hogy ezt az adagot elhasználom, nemhogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Shea

2016. április 3.

Őrülten csíp és ki is pattogtam tőle. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Őrülten csíp és ki is pattogtam tőle. Kuka.

Ancsibaba1993

2016. április 3.

Használat közben nagyon kellemes,frissítő érzést biztosít,és utána is érzem hogy friss,tiszta a bőröm.. Viszont másnapra kipattogtam tőle... Sajnálom.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Emci

Korcsoport: < 18
2016. március 25.

Nagyon szeretem, nagyon hamar eltávolítja a sminket és, ha belemegy a szemembe nem csíp!Valóban frissíti az arcomat, nem lesz tőle több pattanásom, pórusokat összehúzza és nagyon jól ápolja, hidratálja az arcomat!Természetes összetevői miatt különösen megszerettem, 2. flakont használom és még ezek után is újrafogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.