Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a frissítő arctisztító víz aktív összetevőkkel és mosódiómag kivonattal gazdagított. Egy lépésben képes eltávolítani az arc, ajak és a szem körüli sminket, miközben kíméletes a bőrhöz.

• pH semleges
  • Érzékeny bőrre is ajánlott
  • Allergológiailag tesztelt
  • Parabén - és színezékmentes

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz/Sminklemosó/Tonik
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
kicsirita

2016. március 19.

Nagy kedvencem, többször újravevős.
Tisztít tisztességesen, nem zsírosít, nem szárít, a pórusokat rendben tartja.

Sokáig nem használtam Avon termékeket, de ez a Nutra Effects széria megtörte a jeget!

Sminklemosóként is megállja a helyét. A szemceruzának neki kell futni kétszer, de leszedi azt is normálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Nagy kedvencem, többször újravevős.
Tisztít tisztességesen, nem zsírosít, nem szárít, a pórusokat rendben tartja.

liptakzsofi

2016. február 28.

Kifejezetten szeretem. Én sminklemosó után használom a még megmaradt szennyeződések eltávolítása végett és frissebbnek, tisztábbnak érzem tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Cuni95

2015. december 31.

Ajándékba kaptam, és izgatottan ki is próbáltam. A szemsminket hatékonyan és gyorsan távolítja el a ceruza kivételével. Illatmentes? Én nem éreztem semmit pedig flakonból és vattán is megszimatoltam. Páromon is elkezdem használni, meglátjuk mennyire lesz látványos. :) 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

bianka66101

2015. december 26.

Azért kap tőlem egy csillagot mert nem lehet kevesebbet adni. Arclemosóként nem bírtam kipróbálni mert rettentően büdös,hányingerkeltő szaga van.Én ezt csak ajándékba kaptam szóval pénzt nem vesztettem vele,de nem fogom tudni használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

cirmos

2015. december 4.

Hát sokszor megfogadtam már hogy az Avontól soha egy arcra valót se.:(De megint a hülyeségem melynek a levét iszom megint.899 ért jutottam hozzá(ezért az 1 pont).A loreal pont elfogyott így kellett egy másik.A lorealt meg sem közelíti.Foltokban piros foltos száraz lett az arcom.Viszketett égett.Abbahagytam az alkalmazását ,2 nap után rendeződött a pirosság is.:)
A sminket dupla pamaccsal leszedi.A szemem lemosásával inkább nem is próbálkoztam.
Sajnos nekem pénzkidobás.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Sajnos nekem pénzkidobás.:(

Rony

2015. december 3.

Nagyon szeretem, már meg is rendeltem az utánpótlást belőle. Szépen tisztítja a bőröm, anélkül, hogy irritálna. A szemkörnyékemnél is bátran használom, nem csíp.
Talán annyi negatívumot tudnék írni, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Talán annyi negatívumot tudnék írni, hogy gyorsan fogy.

katica0927

2015. november 26.

Nagyoooon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Nagyoooon jó!

agi.greendaygirl

2015. november 14.

nekem bejött! Úgy érzem hogy tényleg tisztább tőle a bőröm, hidratál, puhít, az összetétele is korrekt szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Vichy

2015. november 13.

Kellemes illata van, szépen leszedi a sminket, ugyanakkor csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Kellemes illata van, szépen leszedi a sminket, ugyanakkor csípi a szemem.

nemethdorcy

2015. november 5.

Nekem pozitív csalódás ez a termék. Szépen leszedi a sminket, főleg a szemsmink lemosására használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.