Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli91, az összetevőket feltöltötte: Vivienne00, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratálja és halványan színezi a bőrt, így azonnali segítséget nyújt a bőrhibák elfedésére, miközben ragyogóbbá varázsolja az arcot. Fáradt, fakó arcbőrre ajánlott.

aaliyah01

2015. november 24.

Én fehér bőrű vagyok,és nekem a bőrszínemre bevált,mivel ez nem alapozó csak egy krém így szerintem szép bőrszínt varázsol újra is venném,DE!!!!!soha többet nem teszem!!!!!!!!!Érdekes hogy senki nem írta hogy irritálta volna a szemét én nem tudom használni csípi a szemem,ha nem kenek a közelébe se foltos leszek ha alá kenek úgy irritálja hogy megbolondulok.Katasztrófa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Senkinek nem ajánlom!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

jete92

2015. november 23.

Én szeretem. :) Vékonyan viszem fel és úgy kifejezetten szép színe van rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Én szeretem. :) Vékonyan viszem fel és úgy kifejezetten szép színe van rajtam.

nicolebunny

2015. október 26.

Fúj, hát ez egy forintot sem ér!! És ez még a cenzúrázott véleményem!! :D megrendeltem nyáron, mondván nem kéne alapozót hordanom, úgyis lefolyik rólam abban a nagy melegben, ebben meg ráadásul fényvédő is van szuper lesz! A nappali és éjszakai nutra effects krémeket nagyon szeretem, emiatt mertem megrendelni ezt is. Furcsa krém, folyós állagú és fehér, tele fekete kis pöttyökkel. Amint az archoz ér, bebarnul, szerencsére az én bőröm nyáron szép bronzbarnára sül, így a színnel nem volt bajom. Viszont már a felkenés után, a hűvös lakásban olyan fényes lett az arcom hogy csak na. Kényelmetlen viselet, éreztem, hogy van az arcomra kenve valami. Nagyon utálom, és saját üzletemet rontva, tanácsadóként nem egy vevőmet lebeszéltem róla.... Az egyik legrosszabb termék amivel valaha találkoztam az avon repertoárjában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Cirmiske

2015. augusztus 19.

Fénylik tőle az arcom, nem fed, egyetlen pozitívuma talán az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Fénylik tőle az arcom, nem fed, egyetlen pozitívuma talán az illata.

matefidalmabrigitta

2015. július 31.

Egyáltalán nem fed, csak annak ajánlom, akinek esetleg egy kis ragyogásra van szüksége, de fedésre nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Echan

2015. július 23.

Hát nem is tudom mit mondjak... Egy kicsit csalódtam. A színpigmentek kis gyöngyöcskékbe vannak zárva, ami szerintem kicsit megtévesztő, mert a tubusból kinyomva világosabbnak tűnik a krém, mint amikor szétkenem a bőrön, így nehéz belőni a várható hatást. Én is tapasztaltam enyhe sárgarépás beütést. Azt gondolom, hogy világos bőrűek részére nem a legjobb választás, pont a kiszámíthatatlansága miatt. Kell hogy legyen a bőrnek már egy kis színe, hogy használható legyen. Fedése nincs, vagyis a bőrhibákat úgy hagyja ahogy van, ezért korrektor, vagy alapozó mindenképpen kell a bőrhibák környékén. Jobb választásnak tartom a Solutions BB krémet. Egyetlen pozitívuma a 20-as fényvédelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

vargalipton

2015. július 6.

Világos bőröm van, és amikor felkentem úgy néztem ki, mint egy afro-amerikai :D Nagyon nem jött be, soha nem veszem újra. Sötét bőrűeknek jó lehet, de világos bőrűeknek nem ajánlom, mert iszonyat sötét színe van. Kicsit répás-sötét :D Borzasztó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

agi.greendaygirl

2015. június 6.

én szeretem :) Sokkal jobb sztem, mint az elődje, a VIP krém. Már csak azért is mert nincs benne az a komedogén összetevő ami a VIP-ben viszonylag nagy mennyiségben volt, így bátran merem használni. Ad egy kis színt, kicsit egységesít. MEgfelelő mennyiségben felvíve természetes a színhatás, de a ha sok lesz akkor kicsit narancssárgás lesz. Hófehér bőrre semmiképp nem ajánlanám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Roni

2015. június 3.

sajnos rettenetesen sötét, barnás-narancssárgás színe van. nekem kifejezetten világos a bőröm, szóval rémesen nehéz színben passzoló dolgokat találnom. de ez sajnos hordhatatlan, mert ha egész nyáron folyamatosan napon vagyok és szolizok sem leszek ennyire barna.. viszont a bőrömet nem kezdte ki az alatt a rövid idő alatt, amíg viseltem, ami szintén nagyon szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Bambiii

2015. május 5.

Egy szóval jellemezném: borzasztó :( Nekem répaszínű lesz, pedig nem vagyok hófehérke, fedése nulla, zsírosít, szóval nem hogy "szépítene" az összképen, hanem még ront is a helyzeten. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 5.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, PEG-200
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.