Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

5 színkombinációban kapható.

Kiszerelés: 6 ml

scisneros

2013. február 13.

Kövezzetek meg, de nagyon ragacsos és szerintem gázolaj izű :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 13.

Kövezzetek meg, de nagyon ragacsos és szerintem gázolaj izű :D

Nefertiti

2013. január 25.

Lehet h unnepronto leszek, de nekem nem jott be :(
Az allaga suru, ragacsos, olyan fura erzes a szamon.
A szinevel nincs gond, de ez szajfeny lenne, nem? akkor meg miert nem fenylik ugy ahogy kell? Ha felkenek egy vizesebb allagu ajakbalzsamot meg az is jobban fenylik ennel :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Lehet h unnepronto leszek, de nekem nem jott be :(
Az allaga suru, ragacsos, olyan fura erzes a szamon.

gabyca34

2013. január 14.

Nekem a Pink Shimmer és a Peach Sparkle árnyalatú van meg. Az előbb egy rózsaszínes árnyalat, az utóbbi meg egy barackos. Nagyon szép felkenve is, és a csomagolásban is. Tartós is, és nem olyan vizes hatású, hanem színt is ad a szájnak. AZ illata is isteni, nálam alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Calipso

2013. január 4.

A barackos (Peach Sparkle) van meg, nagyon szép színe van. Az illata nagyon finom, vaníliás sütire hasonlít, és szerintem annyira nem ragad.
Nagyon esztétikus a csomagolása így, hogy 3-féle színből áll össze, kíváncsi leszek hogy ez a fogyásával hogy fog változni..
Nem vagyok túlzottan oda a csillámokért, de ebben még elviselhető mennyiségben vannak jelen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Kugli

2012. december 17.

Nekem a Pink shimmer árnyalat van, nagyon gondolkodom, hogy egy bordósabb árnyalatot ebből a kollekcióból (Wine lustre) vagy az újból, abból a csillámosból (Színmegújító, briliáns fényű szájfény) szerezzek-e be (örülök a segítségnek :) )
Ennek finom az illata, krémes, a színe sem rossz, mondjuk a barackos az internetes képek alapján nem túl pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

farkash82

2012. december 3.

Nekem a barackos árnyalatú van meg. Szép színű, ha lekopik is marad egy kis fénye. Az illata nagyon kellemes vaníliás, de jó hogy nincs íze. Nem is túl ragacsos, viszont elég hamar lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

csakbarbi

2012. szeptember 28.

Szép színe van,én valami rózsaszínes árnyalatot vettem nem tudom most a nevét de nagyon szép. Nem értem mire jó hogy nincsösszekeverve a három szín. És ragacsos de hátminden szájfény az! Ne vegyetek szájfényt akkor meert mind ragacsos,még az is amire rá van írva hogy nem ragacsos.Nekem mindig peleragad egy két hajszál ha fúj a szél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

mazsola

2012. szeptember 7.

Én susieesonic-al értek egyet, sajnos nagyon ragadós :/ Nekem tartósnak sem bizonyult, pedig tényleg szép a színe (Night Violet ). Sajnáltam nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

balogh.fruzsii

2012. augusztus 31.

Emlékszem, hogy múltkor néztam a katalógusban, és magamban röhögtem, hogy minek 3 színt keverni, ki tudom én a normáls árnyalatokból is választani, melyik tetszik. Aztán kipróbáltam egy rokonnál, és tökéletes volt. Tudni kell, hogy nekem valahogy egy szájfény sem áll jól. A rúzsok még annyira sem. De ez igen. Sajnos elfelejtettem, melyik szín volt az, katalógusból meg már nem ismerem fel, de majd biztos megkérdezem, mert ez nekem KELL.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

zita.herkovics

2012. augusztus 4.

tényleg ragad de szépek a színek, a barackos árnyalat van meg nekem. fincsi illat, elfér a kis táskámban. ennyi épp elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.