Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

5 színkombinációban kapható.

Kiszerelés: 6 ml

Micoka

2012. július 11.

A Night Violet árnyalatot vettem meg: nagyon szép színei vannak és az összkombináció is gyönyörű. Könnyű felvinni, szépen csillog, finom az illata, picit ragadós csak. Viszonylag tartós és egyenletesen kopik, lekopás után is szép árnyalat marad a számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

susieesonic

2012. július 1.

nekem sajnos nagyon ragadós, a színe viszont tetszett..kár érte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

nekem sajnos nagyon ragadós, a színe viszont tetszett..kár érte

Dorka92

2012. július 1.

Nagyon jó kis szájfény! Nem ragad és csodálatos a színe!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Nagyon jó kis szájfény! Nem ragad és csodálatos a színe!:)

boglarka88849

2012. június 21.

Nekem a képen a középső árnyalat van meg, nagyon szépen fed; ha mindhárom színbe belemártom az ecsetet, akkor olyan visszafogott szamócaszínű lesz az eredmény. Ez kicsit erős nekem, úgyhogy a rózsaszín és vajszínű részt mixelem össze, így kellemes világos rózsaszínű lesz a szám.Tetszik, meg vagyok vele elégedve, 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 21.

andrej

2012. június 20.

Nagyon jó szájfény, tartós és szép színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Nagyon jó szájfény, tartós és szép színei vannak.

lipstick

2012. június 13.

A barackos árnyalatot ajándékba kaptam. Nagyon szeretem, mert isteni süti illata van és tartós is. A világosabb rózsaszínt is szívesen kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 13.

Pindusz

2012. május 31.

Kitűnő szájfény, tartós, szép színekben beszerezhető. És még egyben különleges is, a hármas színösszeállítás miatt, igazán szép, telt ajkakat varázsolhatsz vele magadnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Maniac

2012. május 6.

Nagyon szép fénye és színe van, tartós, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 6.

Nagyon szép fénye és színe van, tartós, nem ragad.

bandita

2012. május 3.

A wine lustre árnyalatot kaptam ajándékba pár napja, csodaszépen mutat az ajkamon, nappalra használom. Szépen keverednek a szinek az aplikátor kihúzásakor. Tényleg ragad, de ez elviselhető. Számomra kicsit mintha vaníliás illata lenne, ízt nem érzek. Nem szárít a használata, igyekszem fegyelmezetten viselni, nem nyalogatom, egyenletesen kopik, enyhén fényes, ápolt réteget hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 3.

zsuku

2012. április 16.

Jaj jaj én imádooom, a rózsaszínt vettem meg és annyira feldob! Kissé sűrű az igaz, de szerintem ez inkább előny, mint hátrány, én nem szeretem mikor lefolynak a számról! És ami még nagyon jó, hogy hosszan tartó! (ugye az alapozó-korrektor-púder után, mert ugye így kell rúzs és szájfény előtt alapozni, aki ezt nem csinálja meg felvitel előtt, az ne is várjon csodát:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.