Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

5 színkombinációban kapható.

Kiszerelés: 6 ml

kencéske

2012. április 16.

Pénzkidobás volt,pedig akciósan vettem.A barackos színűt vettem,de ragad és túl sűrű,szörnyű az állaga,nem bírom elviselni a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Szilva

2012. április 15.

Szép színe van (barackos) kicsit paráztam hogy hogy is lesz ezekkel az erőteljes színekkel, de tényleg jól keveredik. Tartósság átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

lucacica

2012. április 4.

Akciósan vettem meg, de nem jött be annyira mint itt sokaknak...
Sűrű, fura állaga van, hamar kopik.
színe viszont szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Akciósan vettem meg, de nem jött be annyira mint itt sokaknak...
Sűrű, fura állaga van, hamar kopik.
színe viszont szép

judit.petes

2012. március 23.

Beállok én is a rajongók sorába,nagyon jó szájfény. A barackos árnyalatot vettem meg,de biztos veszek még más színt is. Nem szárítja a szám,szép a fénye,jó az illata,és tetszik a csomagolás is :) Ha kritikát kell mondanom,az annyi lenne,hogy lehetne nagyobb az applikátora.
Szerintem szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Szerintem szuper :)

trix

2012. március 13.

A barackos árnyalata van meg,nagyon szeretem.Szolid szín,finom illat.Nekem nem túl tartós,de sajnos nálam egyik sem:( Biztosan vásárolok még,főleg ha akciós lesz,mert akkor nagyon olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 13.

Cu2tka-baba

2012. február 21.

Szájfényhez képest tartós, nekem a wine lustre van meg és a legegyszerűbb sminket is nagyon fel tudja dobni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Dorcsa

2012. február 2.

Nekem is a híres barackos van meg, és egy erősebb málnaszín szerű, nem olyan vérvörös. Hát a barackos az erősen piros ajkaimon nem igazán látszik, rúzs felé szoktam használni. De a másik az valami meseszép, imádom, és az tartósabb is. A sötét miatt nincs szívem levonni, meg egyébként is benne van az általam eddig használt szájfények között a legjobbakban. +isteni az illatuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

nikk12

2012. február 1.

Pink shimmer van meg és nagyon bevált, szép a színe, nem ragad, jó az illata és tartós. Bár hajlamos vagyok "lenyalogatni" a jó illata miatt :) mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

camillea

2012. február 1.

A Peach Sparkle-t vettem meg, az illatát elég töménynek találom, kókuszos, valamint a tartóssága sem olyan, mint amire számítottam. A színétől sem ájultam el, de elhasználom. Elvégre szájfénytől nem kell csodát várni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

buttercup

2012. január 30.

Megrendeltem a 'Pink Shimmer' árnyalatot is.Nekem nagyon tetszik, annyira szép, tökéletes szájfény szerintem:))))Annak ellenére hogy nagyon tetszik, szerintem teljes áron nem éri meg:S de így akciósan maga a tökély

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.