Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

5 színkombinációban kapható.

Kiszerelés: 6 ml

Krisz

2012. január 26.

Nagyon ragacsosnak találom az állagát és az illata se a legkellemesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Nagyon ragacsosnak találom az állagát és az illata se a legkellemesebb.

babyface

2011. december 16.

nagyon szeretem ezt a szájfényt! a barackos háromszínű árnyalat van meg annyi jót hallottam róla, de készülök beszerezni a rózsaszínt is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

buttercup

2011. december 15.

A wine lustre árnyalat van meg, nagyon tetszik de mindennapokra kicsit sötét, úgyhogy szeretnék venni egy világosabbat is,várom hogy újra akciós legyen, úgy nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 15.

citromhab

2011. október 23.

Kettő is megvan belőle, nagyon szeretem. Az applikátora kicsit lehetne nagyobb, de ezen kívül semmi rosszat nem tudok róla mondani. Isteni süti illata van, nagyon kellemes az állaga, kényelmesen viselhető, a pigmentáltsága is jó, szépek a színek és tartós. Nem mellesleg nekem a csomagolás is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Bb.Sophie

2011. október 5.

Imádom, a kedvencem!!! :) Sűrű, sütemény illata van, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 5.

Imádom, a kedvencem!!! :) Sűrű, sütemény illata van, és tartós.

termelinda

2011. szeptember 30.

Én tanácsadó nő vagyok, még nem próbáltam ki, de már nagyon sokszor rendeltek tőlem ilyen szájfényt, és csak pozitív dolgokat mondtak róla,és életben is nagyon szép maga a rúzs is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

wishes

2011. szeptember 13.

Nekem a barackos árnyalata van meg. Gyönyörű természetes, szeretem, az illatát viszont túl erősnek találom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

juliabella

2011. augusztus 30.

Két árnyalata van meg, de nagyon szeretem mindkettőt. Kellemes állaga van és szép színe. A sötétebb árnyalatok jóval tartósabbak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Maggie

2011. augusztus 30.

3 árnyalatban van meg, mindegyiket imádom, de a Peach Shimmer a kedvencem. Tökéletes mindennapi szín!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.