Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 1800 , Eladó: redi96
Állapot: új, 50 ml, Helyszín: Debrecen/ posta, fizetés: Debrecen/posta
Baabbii95

2014. október 1.

Végre egy parfüm ami tetszik az avoltól. Nagyon imádom az illatát és hosszú órákig ki is tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

besztike

2014. szeptember 24.

Huuu én oda vagyok ezért a parfümért...!!! Egyik kedvencemmé vált, és sok mindenkinek tetszett az illata... Szerintem legfőképp randizós vagy bulizós illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Szandyy

2014. szeptember 20.

Szerintem nem egy nagyon nagy durranás! Szép az uvege, ára is rendben van. A tartóssága rajtam olyan 5-6 óra. Hétkoznapokra, suliba biztosan jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Vaslady

2014. szeptember 6.

Anyósom,és sógornőm is nagy örömmel rendelték meg,mert ,hogy milyen jó.Szerencsére volt a sógornőmnél minta belőle,igy ki tudtam próbálni.Hát mint mindig az avon hozta a formaját,egyszerű felejthető édes-virágos beütésű illat.Mondjuk hétköznapokra.Nem mondom ,hogy nem tetszik,de azt se ,hogy igen.A gondom a nevével van,mert ugy gondolom,ilyen kis semmiségnek,tulságosan nagy név a -Parisian Chic-.Ugy gondolom,Párizs egy világváros,mellesleg a parfümök városa is,a divaté is,igy abszolut nem találó a név ehhez.Hol van ez az illat a Párizsi stilushoz...De hát legyen.Vannak az avonban komolyabb illatok is,amik felveszik a harcot(vagy legalábbis igyekeznek :) ) a nagy divatházak mezőnyével.Szoval ez elég gyenge próbálkozás.2 pontot kap,mivel 1-et,csak a kimondottan unszimpatikus illatoknak adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Panka86

2014. szeptember 4.

Mindig szoktam vásárolni "játszós" parfümöt, ha sajnálom a drága parfümjeimet fújkálni. Azaz szeretek akár egy tesco-s bevásárlás során is illatozni, de ehhez egy DKNY szerintem túlzás. Most erre esett a választásom és nem bántam meg. Rajtam kifejezetten jó illata van, gyümölcsös és nem túl édes. Ami pozitívum még, hogy nagyon tartós. Ár érték arányban tökéletes. Nyilván ne hasonlítsátok egy 20 000 Ft-os parfümhöz, de ha minden nap olyanokat használtok, akkor mi adja meg azok különleges voltát és varázsát?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

bbubi00

2014. szeptember 2.

Érdekes olvasni a negatív véleményeket. Szerintem egyébként sok múlik azon hogy milyen az ember bőre - van ami rajtam mesés de Anyumon például rémes - ezzel is így volt. Ő kapta, de nekem adta mert rajtam isteni illata van és nagyon tartós. Amikor délután még mindig meg-meg libbent körülöttem ez az aigzán nőies illat tudtam hogy ez lesz az egyik választottam őszre :) (mindig 2 parfümöt használok hogy ne szokja meg az orrom egyiket sem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

ashley216

2014. augusztus 25.

Diesel Loverdose csak gyengébb kiadásban... Miért kell mindig másik parfümre hajazni? Miért nem lehet valami újat kitalálni,ugyan miért nem?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

karakumsivatag

2014. augusztus 21.

Mintha beborultam volna egy jázmin bokorba. Egyébként imádom a jázminvirágot, de ebbe a parfümbe picit több jutott, mint amit én szeretni tudnék. Egyébként elég intenzív illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

agi.greendaygirl

2014. augusztus 17.

nem tudom, hogy csak tompa a szaglásom a melegben, vagy mi van, de csalódott vagyok, mert élőben egyáltalán nem érzem azt az illatot, mint a katalógusban. semmi szeder illatot nem érzek. Nagyon hasonlít a tavaly ilyenkori ultra sexy parfümre, ami megvan, így eléggé "felesleges" vétel volt számomra. Sajnos ez így nem meggyőző, ha ősszel (mert szerintem őszi illat) másképp érzem majd, jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

ursus

2014. augusztus 11.

Szerintem Hypnose és Trussardi Donna keverék :)
Nem rossz, de a narancsvirág+rágógumi nekem nagyon sok együtt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Szerintem Hypnose és Trussardi Donna keverék :)
Nem rossz, de a narancsvirág+rágógumi nekem nagyon sok együtt :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene