Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 1800 , Eladó: redi96
Állapot: új, 50 ml, Helyszín: Debrecen/ posta, fizetés: Debrecen/posta
zsuzsiizsuzsii

2018. április 7.

Nagyon szeretem az illatát, már a harmadik üveggel fogyasztom. Nem olyan tartós, mint a hugo boss sence for her, de szerintem érthető, hiszen az ára is tized annyi. Ár-érték arányban szuper, nagyon szeretem és még biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Dinus95

2018. március 25.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt! Isteni finom illata van és a tartóssága is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

CZPetra

2018. március 18.

Tetszik az illata, és a tartóssága is, reggel fújok magamra belőle, és délután még érzem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Norci89

2018. március 6.

Kalandos úton került hozzám,és olyan gyorsan túl is adtam rajta! Lehet valakinek ez az àlom és a tündérmenyország,rajtam valami botrány! Anyosom választotta nekem,mostmár legalább tudom hányadán állunk,rajtam ez az illat botrány! És nem a kinézete! Szappanos mellékzönge,olcsóság és nem tudom ...de soha többet,de a barátnőm becserélte nekem valami másra,nem vagyok Avon ellenes,de ez az illat számomra semmilyen 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Aancsaa

2018. február 14.

Kedvelem az édes illatokat, ez inkább klasszikusan édes... az üveg formája is nagyon egyedi, az illat pedig órákon át érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Linuxo

2018. február 14.

Valóban egy érzéki, kifinomult illat. Az anyósomtól kaptam születésnapomra, a testápolójával szettben. Gyönyörű a csomagolása, egy élmény a mindennapos használata. Nagyon magaménak érzem ezt az illatot. Tipikus téli illatnak gondolom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Lory

2018. február 11.

Édes szedres illat,rajtam kicsit jázminos is.Nem is tudtam,hogy van benne,ezért néztem utána,így kiderült,hogy nem csapott be az orrom,van benne jázmin:)Nem lenne rossz illat a hétköznapokra,nálam a kicsit szintetikus édessége miatt pontozódik le,kiérződik rajta is az a tipikus Avonos mű mellékillat,Ősszel-télen használom,néha kedvet kapok hozzá.Nem rossz de nem is kiemelkedő alkotás,közepes tartóssággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

dandelion

2018. február 8.

Tucatillat, de a kellemesebb, virágosabb fajtából. A tartóssága közepes. Otthonra szívesen fújtam, de mivel nem túl különleges ritkán mentem benne utcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

csibike100

2018. február 6.

Anyukám használta, nekem nem igazán tetszett az illata. Bar van benne szeder és ez érezhető is, viszont ez nem az a kellems, üde szeder illat inkább, az olcsó gyümölcsös cukrokhoz hasonlít, nekem kicsit sok. a tartóssága sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Sziszilady

2017. december 16.

Nem annyira találták el szerintem ezt az illatot. Igaz, még az ismerkedési fázisban vagyunk csak, de van benne valami, ami számomra kicsit rosszul hat a gyomromra.. Mondhatjuk, hogy tartós, de igazából számomra (és párom szerint is, aki nem nagy parfüm szakértő :) ) kicsit tucatillat. De ismerem magam és ezt is el fogom használni, mivel imádom a parfümöket, különösen az Avon parfümjeit. :) Meg még annyi, hogy mivel egyszerre rendeltem a Premiere Luxe-szal, én vélek felfedezni némi hasonlóságot is köztük, mintha ez a parfüm a Luxe gyengébb változata lenne. De lehet, hogy ezt csak én gondolom így.

Update: Azóta megszerettük egymást és már az üveg felénél tartok úgy, h egyszerre több parfümöt használok. A terhesség alatt jó szolgálatot tett. :) A krémje is nagyon fincsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene