Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 1800 , Eladó: redi96
Állapot: új, 50 ml, Helyszín: Debrecen/ posta, fizetés: Debrecen/posta
Fzks

2017. november 2.

Szeretem, nem a “nagy Ő”, de nem rossz. Finom illat, nem túl édes, és viszonylag tartós:)
Nem veszem újra, nem utolsó sorban azért, mert az Avon állatokon teszteli a termèkeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

misshkitty701

2017. november 1.

Imádom az illatát, de mire az üveg közepére érek kb, átmegy locsolókölni szagba :/ kisebb kiszerelés jobb lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Mucika1999

2017. október 15.

Testápolójával együtt egész napra kitart. És nem tömegillat!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Testápolójával együtt egész napra kitart. És nem tömegillat!:)

katica22

2017. október 15.

Páromtól kaptam ajándékba. Szerettem kellemes kis nőcis illata VOLT, egészen a háromnegyedéig és mintha "megromlott volna". Büdös lett.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Denny

2017. szeptember 15.

Ajándékba kaptam, szerintem magamtól biztosan nem választottam volna. Először nem is tetszett annyira az illata, első kifújásra valami nagyon tömény, cukros, orrfacsaró illatú, ami aztán szelídül. Sajnos ez a túl édes, cukros vonal megmarad, és ez érződik leginkább. Néha azonban, amikor viselem, egészen a legvégén érződik valami kellemes édesség, ami már nem bántja az orromat. Ez az utolsó szakasza nagyon tetszik, tényleg szolid, halványan érezhető; bár ilyen lenne az egész parfüm. Sajnos ezt azonban csak ritkán érzem, mert maga a parfüm nem túl tartós. 2-3 óra jobb esetben. Mindenesetre szaladgálós, mindennapos parfümnek nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

candee

2017. augusztus 20.

Egyáltalán nem az én parfümöm...nagyon ég tőle a bőröm és az illat... semlegesen hatott rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

pisonce

2017. augusztus 13.

Ajándékba kaptam, szerencsére nem az én pénztárcám bánta a vásárlást. Szeretem ezt az illatot, de nem az "igazi".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

ALettah

2017. július 29.

PerfumePippi jól összefoglalta, amit gondolok erről a...parfümnek nem nevezhető szagos vízről. Minden eredetiséget nélkülöző, ragacsosan édes lötty. Hasonlít az Attractionre (azért az kicsit jobb) és még egy csomó más újabb Avon kreálmányra - úgy tűnik, nagyon meglovagolták ezt az édes-gyümis vonalat. Jobb lett volna, ha a minőséget választják.
Szerencsére a tartóssága nulla. Egyszerre teszteltem egy L'Occitane parfümmel, bal csuklómon már rég sehol semmi, jobb csukló jelenlevően illatozik órák óta. Nyilván nem korrekt egy pár ezres illatot egy húszezressel összehasonlítani, de maga az Avon ház bizonyította be többször is, hogy alacsony áron is tud jó minőségű illatokat kínálni. Hogy a Tesori d'Orienteről ne is beszéljünk.
Mint már máshol is leírtam, szeretem az Avont azért, amit képvisel (elérhető árú, könnyen hozzáférhető kozmetikumok, mert a szépség mindenkié, és nem kéne csak az anyagiaktól függjön), de ez a néhány éve tartó ámokfutás, az újabb és újabb tök jellegtelen illat piacra dobálása, aztán gyorsan visszavonása, mert hát a kutyának se kellenek, nos, ez számomra nagyon antipatikus és kontraproduktív is. Fast fashion, fast parfümök, eredetiség nulla, de ugyanazt minden hónapban újracsomagoljuk. Nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Miaaa

2017. július 27.

Tetszik az illata,, könnyed üde illat melyet szívesen viselek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Tetszik az illata,, könnyed üde illat melyet szívesen viselek.

Dea

2017. július 24.

Update: Elhasználtam egy üveggel,és maradt egy mintám, és most azt is elhasználtam,és rajtam,idővel nem valami finom illat jön ki, szóval nem venném újra.

Imádom a Femme mellett a másik kedvenc parfümöm.Csodálatos illat,rajtam elég tartós is,a barátomnak is tetszik :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene