Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 1800 , Eladó: redi96
Állapot: új, 50 ml, Helyszín: Debrecen/ posta, fizetés: Debrecen/posta
patty1007

2017. július 20.

Amikor először megillatoztam, beleszerettem az illatába. Be is szereztem a testápolójával együtt. Azonban egy idő után már szinte meguntam ezt az illatot, ezért nem használom gyakran. Erőteljes, nyomott illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

kremes98

2017. június 28.

Anyukámtól kaptam, és az egyik kedvenc parfümöm lett :) Egy külföldi utazásom során sokat használtam, és azóta ha ezt fújom magamra, eszembe jutnak az emlékek.. a tartóssága nem rossz, bár a nap végére sajnos már alig lehet érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

zdoreebaba

2017. június 2.

A nyári pezsgés, sürgés-forgás kiemelkedő illata. Álomszép a csomagolása, mind a doboz, mind a flakon. Csodás, egyszerű, letisztult kivitelezés. Az illat összetevők pedig ámulatba ejtőek: a fanyarkás-édes szeder megbolondítva az édeskés szantálfával és mellé a jázmin esszencia lenyűgöző. Rajtam nagyon tartós, reggeltől estig érzem. A nyári ruhám mellé ő a legjobb kiegészítő! Engem lenyűgözött a testápolójával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

vicuskat

2017. május 26.

Egy ideig bírtam, aztán azt vettem észre, hogy rettentően megfájdul tőle a fejem. Anyukámnak viszont tetszett, hát gyorsan neki is adtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 26.

PerfumePippi

2017. április 26.

Én leszek a mumus, mert újabb avonos mintáimból most hármat tettem próbára: a P.Ch. mellé felkentem a Cherisht és a Luck for Hert is...Többször egymás után, több napon át, hogy minden tévedést kizárjak. Rajtam -és tényleg minden tévedés kizárva- ez a három illat kísértetiesen hasonlónak tűnik. Külön-külön persze mások, mégis...olyan, mintha ezt az édes-gyümölcsös-szirupos vonalat trendként meglovagolva, osztódással szaporították volna őket. És így jön ez ki, ha egymással párhuzamosan tesztelgetjük őket.
Az egyediség hiányát nyilván meg lehetne bocsátani, ha jóravaló szaladgálós katalógusillatok lennének - az elegancia ugyanis ezektől (az én kacsómon) igen messze áll.

Node, vegyük a P. Ch-t szemügyre! A tetszetős üveg (fotó alapján!), és a neve túlságosan is sokat ígér, az én kezemen elég kellemetlenül működik, nevezném inkább SICC-nek, mint sikkesnek ezt az illatot :-) Hát, édes-szirupos-gyümölcsös pancsként kezdi, majd ehhez egy idő után (nagyjából a fejjegyek lecsengésekor) társul valami meghatározhatatlan, szottyadt gyógynövényes mellékaroma, ami néha fémes zöngéket is kap. Ettől egyszersmind egy picit egyedi jellege is van; vagy inkább lehetne, de ez a szirupos-fémes hatás túl szintetikus és koszosnak és ragacsosnak hat a bőrömön. Igen, sajnos ez az a fajta illat, ami koszos és ragacsos hatású - ezt megfigyeltem már pár parfümnél, még nem sikerült rájönnöm, melyik összetevő a ludas. Tartós illat, és a bőrközeli fázisa elfogadható, de olyan sematikusan vaníliás, nincsen benne semmi el- és megragadó. Hát, ez olyan másfél csillagos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 26.

karaibrahimgil

2017. április 5.

Nagyon tetszik az üvege, közepesen tartós, jó árú, kicsit szintetikus illatú termék. A francia életérzéshez maximum a design szintjén van köze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

georgp

2017. március 26.

Semmi extra. Félüveg után megváltam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Semmi extra. Félüveg után megváltam tőle.

veronika91

2017. március 14.

Imádom ezt az illatot nem tul fuszeres es nemtul edes,pont megfelelo,noies,titokzatos! :),es nagyon intenziv,reggel magamra fujom es nap vegen is erezni!Megeri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 14.

baba_girl_16

2017. február 16.

Katalógusban megtetszett az illata, ráadásul jó áron volt, úgyhogy tettem én is egy próbát vele. Arra rájöttem, hogy nekem nem ez lesz a nagybetűs parfüm, viszont nagyon finom édeskés illata van és méghozzá tartós is. Rengeteg dicséretet kaptam miatta, szóval büszkén fújkàltam magamra. Nagyon szép elegáns az üveg és a csomagolás. Nem lett szerelem ez a parfüm, viszont nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

KittiASzuperpocok

2017. február 11.

Nem rossz. Stilusos es fiatalos Avonos illathoz kepest finom is.
Szedres jazminos kis semmiseg, jol dizajnolt kulsovel.
3csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Nem rossz. Stilusos es fiatalos Avonos illathoz kepest finom is.
Szedres jazminos kis semmiseg, jol dizajnolt kulsovel.
3csillag

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene