Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 1800 , Eladó: redi96
Állapot: új, 50 ml, Helyszín: Debrecen/ posta, fizetés: Debrecen/posta
Hopi

2017. január 29.

Ajándékba kaptam és őszintén szólva sosem rajongok azért, ha valaki egy számomra ismeretlen illattal lep meg, mert elég háklis vagyok ezen a téren, ragaszkodom a jól bevált illataimhoz/ csak bizonyos parfüm típusok tudnak levenni a lábamról.
Erre első szaglás után azt mondtam, hogy egeszen illik hozzám, talán el tudom használni.
Egyedi illata van, volt aki konkrétan rákérdezett, hogy ezt használom-e.
Néhány használat után azonban rá kellett jönnöm, hogy ez nem az én illatom és sosem fogom elhasználni.
A tartóssága Avonos viszonylatban átlagosnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Egyedi illata van, volt aki konkrétan rákérdezett, hogy ezt használom-e.
A tartóssága Avonos viszonylatban átlagosnak mondható.

nnagy822

2017. január 21.

Nagyon szeretem ezt az illatot, ajándékba kaptam, de imádom és gondolkodok rajta,hogy újra rendelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

kittiana1

2017. január 21.

Imádom!!
Megéri az árát,az illata mennyei,csomagolása is szép,nem kell telefújnod vele magad akkor is érezhető,nem fogy gyorsan, egyszerű és nagyszerű :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Imádom!!

Enci90

2017. január 18.

Anyukám kedvence. Igazán nőies és rendkívül hosszantartó illat. Az üvege is nagyon kifinomult és szép. 3-4 fújással egész nap kitart az illata és mindenki dícséri mikor megérzi. Nem egy tömegillat szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

fioretta

2017. január 13.

3000 Ft-ért rendeltem a katalógusból. Korábban már használtam hasonló illatjegyekkel rendelkező parfümöt ami nagyon bevált, így abban bíztam ez is valami hasonló lesz. Enyhén édes, nagyon különleges és egyedi, ugyanakkor mégsem tolakodó, nagyon ritkán érezni ilyen illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

a12smuk

2017. január 12.

Állítólag ez az illat:-"A párizsi stílus esszenciája".....

A párizsinak van stílusa?Holnap a Tacskóban kérek 10 dkg párizsit,szeletelve, csak, hogy én is stílusos legyek.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 12.

Állítólag ez az illat:-"A párizsi stílus esszenciája".....

Evelin123

2017. január 9.

Szerintem nagyon jó illata van, könnyed, nőies. Nem émelyítően édes, hanem enyhén édeskés, nagyon finom.
Találkoztam már tartósabb parfümmel, de az árához képest jól bírja.
Sajnos az összetevői nem a legszimpatikusabbak...
Ezért 3,5 csillagot adnék, akkor legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Találkoztam már tartósabb parfümmel, de az árához képest jól bírja.
Sajnos az összetevői nem a legszimpatikusabbak...
Ezért 3,5 csillagot adnék, akkor legyen 4.

Arianne79

2016. december 31.

Egy munkatársamon éreztem először ezt az illatot, teljesen beleszerettem!
Karácsonyra meg is kaptam, szóval boldogság van!

Szeretem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Egy munkatársamon éreztem először ezt az illatot, teljesen beleszerettem!
Karácsonyra meg is kaptam, szóval boldogság van!

Szeretem <3

Vizililiom

2016. december 27.

Általában nem szeret az édes illatokat, viszont ezt még nem érzem anyira tolakodónak, hogy megfájdulna tőle a fejem. Nagyon megkedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Recsu

2016. december 11.

Annyian szerettek a kornyezetemben ezt az illatot,-es nem ertem,en miert utaltam. Valami zavaro mellekzonge volt benne,ami nagyon nem az en vilagom..pacsulis puderes nem is tudom milyenes. Hamar elajándékoztam,mert a tartossagga nulla volt szinte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene