Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 1800 , Eladó: redi96
Állapot: új, 50 ml, Helyszín: Debrecen/ posta, fizetés: Debrecen/posta
Timi8

2016. szeptember 15.

Szerintem szuperfinom lett! Givenchy Very Irresistible utànhallàs, talàn ez egy picit èdesebb. Egy kollèganőmön èreztem ma a nap vègèn amikor màr indultunk haza. Húzta a finom kondenzcsíkot, èn meg nem hagyhattam szó nèlkül, meg kellett kèrdeznem, mit visel! Kellemesen meglepődtem, hogy ez az! Nagyon finom, rajta szèpen tartotta is magàt az illat! Szerintem èrdemes tenni vele egy próbàt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

boni04

2016. szeptember 12.

Jajj hogy én mennyire utálok parfümöt kapni ajándékba...
- nagyon nagyon tartós
- nem tolakodó illat, ha megérezném az utcán egy enyhe fuvallatban szerintem tetszene
- nagyon szép az üvege, dísznek is elmegy

- magamon nem bírom elviselni az illatát, megfájdul tőle a fejem töményen.

Szóval összességében 4 csillag, NEKEM nem csodaszer, de elhiszem ha másnak igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Jajj hogy én mennyire utálok parfümöt kapni ajándékba...
- nagyon nagyon tartós
- nagyon szép az üvege, dísznek is elmegy

- magamon nem bírom elviselni az illatát, megfájdul tőle a fejem töményen.

Kodi

2016. szeptember 11.

Just an another candy cloud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Just an another candy cloud.

Nymphea

2016. augusztus 14.

Avonhoz mérten, szerintem ez egy igazán jó kis parfümre sikeredett. Én szeretem, de nálam ez tipikus őszi-téli illat, úgyhogy most a fiókban csücsül. Szettben, kedvező áron jutottam hozzá. Nem mondom, hogy álmaim parfümje, de amíg megtalálom az igazit, addig tökéletes. Ára is kedvező a mennyiséghez képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

ladri

2016. augusztus 13.

A testápolójával együtt megvan, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

A testápolójával együtt megvan, szeretem.

LPE

2016. augusztus 12.

Már régen meg akartam rendelni, mert az illatosított oldalon nagyon tetszett. Hát megtettem. Azt hittem, hogy éjjel nappal fújni fogom. Na ennyire azért nem tetszik. Nem tudom, mi vele a bajom, mert jó, de valami mégsem klappol köztünk. A tartóssága pedig nálam siralmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Lexy96

2016. augusztus 4.

Egyszerűen imádom, egyik barátnőmnek van ilyen és amikor megéreztem az illatát tudtam hogy nekem ilyen kell, megis rendeltem, tegnapi nap folyamán meg is jött és annyira jó illata van nem tudok vele betelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

LathatatlanOzike

2016. július 22.

Mióta elolvastam AppleMaple irományát, mindig "páriszi csirkének" nevezem. :D
Régebben volt hozzá szerencsém, most pedig úton van egy újabb darab. Könnyed, lágy, nőies, semmi szúrósság nincs benne. Ül nyugodtan a csuklódon, a nyakadon, és ennyi. Harsányságnak nyoma sincs.
Lehetne egy kicsivel tartósabb.
Szép az üvege, és a doboza is. 😊

krémparádé! Tudom, hogy az elnevezés nem a csirkéből jön, csak a hülyeség mindig megmarad a fejben, így ez is az enyémben. :)

Upd.: Úgy nézem, hogy kicsit elszoktam tőle azóta. Kifújáskor annyira nem tetszik, erős hármas, végül csillapodik a parfüm furcsa mellékszaga. Utána egész finom lesz, átlagos hétköznapokra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

Mióta elolvastam AppleMaple irományát, mindig "páriszi csirkének" nevezem. :D
Lehetne egy kicsivel tartósabb.
Szép az üvege, és a doboza is. 😊

SSSAAA

2016. július 21.

Nagyon nem jött be, a gyerekek ezzel locsolkodtak húsvétkor, csak hogy fogyjon, azt hiszem, felteszem eladásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

krémparádé

2016. július 19.

Rajtam az illat melegen púderes, kissé orientális irányba hajló, eleinte édesebb, mégsem nehéz. Olyasmi, mint a szilvásgombócra frissen szórt porcukor :D. Plusz kikukucskál belőle egy kis szappanosság is a leszáradásában, ami frissességet kölcsönöz a kompozíciónak. Barátnőmön viszont gyümölcsös, néha már kesernyès és rothadó gyümis, szóval nem passzol a kémiájával.

Nem akarok ünneprontó és nagyon lelombozó lennei, de a neve nem az angol chick, azaz pipi/csirke, amit a nők megnevezésére használnak, hanem a francia chic, ami hát magyarul is sikk, azaz elegancia ; ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene