Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 1800 , Eladó: redi96
Állapot: új, 50 ml, Helyszín: Debrecen/ posta, fizetés: Debrecen/posta
Mackobunda

2016. július 18.

Légkondicionált munkahelyen, mindenki megy az illat után. Barátnőmnél láttam ő általa próbáltam, majd az unokahúgomnál, aztán nekem is muszáj volt beszerezni belőle. Rajtam kifújás után csak jobban felerősödik és pulzál.
Akciósan: 50 ml / 2999 Ft
Kell egy belőle otthonra mindenkinek, de nem a normál árán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Akciósan: 50 ml / 2999 Ft
Kell egy belőle otthonra mindenkinek, de nem a normál árán!

andian

2016. július 13.

Finom, kellemes illatú, nőies. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Finom, kellemes illatú, nőies. Megszerettem.

Alex0920

2016. július 8.

Akciósan jutottam hozzá, gondoltam kipróbálom. A ruháimon másnap is érzem kissé az illatát, de bőrön egyáltalán nem tartós. Az illata nem igazán az én ízlésem, de amúgy egész kellemes, mostanában ezt használom hogy elfogyjon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

AppleMaple

2016. június 18.

Úúú, nagyon birtam ezt a parfümöt!!! Itthon úgy neveztük el, hogy 'párizsi csirke'. Mikor megérezték rajtam a szüleim, mondták, hogy na, már megint párizsi csirke illatod van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

panna25

2016. május 29.

Jelenleg ezt használom, mivel akció keretei közt nagyon jutányos áron jutottam hozzá. Nagyon kellemes illata van, mondjuk nekem már túl lágy is.
Tartósságát tekintve volt már jobb is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Tartósságát tekintve volt már jobb is :D

Lettike77

2016. május 18.

A kedvenc parfümüm lett. Régóta kerestem már ehhez hasonló illatot. Hétköznapokra és különlegesebb alkalmakra is ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Zsokaa

2016. május 14.

Egy szettben lett rendelve, így nagyon olcsón jött ki. Csak kipróbáltam. Ahhoz képest, hogy én nagyon szeretem az édes illatokat, valahogy ez nem igazán jött be. A tartóssága átlagos. Egynek elmegy, de nem rendelnék megint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

filmszalag7

2016. május 14.

Ajándékba kaptam, azt hittem nem lesz annyira jó, de kellemeset csalódtam. Nagyon finom az illata, én inkább téli parfümként használtam, tavaszra már azt éreztem, hogy kissé nehéz az illata, de télen megfelelt. Közepesen tartósnak mondanám, délutánra már kevésbé érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

pinky001

2016. május 3.

Számomra ő a tökéletes tavaszi illat! :) Tavaly is őt használtam, és ez az idén sincs másképp. Sajnos már kifogyóban van, most már nem fogom újravenni, inkább beszerzek egy nyári parfümöt, hisz már június jön. :)
Összességében, az egyik legjobb és legtartósabb Avonos parfüm. Nekem nagyon nagy pluszpont egy parfümnél, vagy bármi más kozmetikumnál, hogyha megérzem az illatát, eszembe jutnak az emlékek abból az időből, amikor ezt használtam. Ennél a parfümnél ez teljesen meg volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

piperepozitív

2016. április 13.

Ajándékba kaptam én is. Kevés illatot érzek közel magamhoz, de ez szerencsére ilyen, szívesen használom.
Alapvetően édes, de nem a "cukorkás tiniillat"-típusú. Nem émelyítő, és nem is nehéz illat.
Sajnos nem érzem valami tartósnak, illetve lehetne intenzívebb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Sajnos nem érzem valami tartósnak, illetve lehetne intenzívebb is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene