Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 50 ml próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Doumeki

2024. március 23.

Ha egy szóval kellene jellemeznem, azt mondanám hogy keserű. Ritkán használom, mert erőteljes az illata, egészen tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 23.

Pocahontas79

2024. január 11.

Egyik kedvenc illatom az Avontól. Én imádom, mindig visszatérek hozzá. Erőteljes rózsás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 11.

BBla

2023. június 23.

Téli illatnak használom, amikor hangulatom van hozzá. Valóban semmi különleges. Kedvelem, mert nem az a vattacukros hatás, amit viszont nem kedvelek :-)
Ár-érték aránya akció esetén teljesen rendben van. Nem túl tartós, de nem is vártam el tőle. Általában minden AVON ETD vagy parfüm esetében érdemes rendelés előtt egy illatminta pakkot néhány napig próbálgatni magunkon, és nem a papírlapon lévő illatpöttyre hagyatkozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 23.

Cress

2023. február 20.

Számomra fura, amiket előttem írtak, én még kb soha senkin nem éreztem ezt az illatot. Ezzel együtt sem tartom viszont túl különlegesnek. De rossznak sem. Téli időben egész kellemes szerintem. Mikor először vettem, akkor nyár volt. A hőség nagyon nem tesz jót neki, kellemetlen illata volt rajtam nyáron.Télen viszont egynek nem rossz. (Azért újra venni nem fogom már még egyszer szerintem.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 20.

r3gina

2023. január 9.

Szerintem egy finom illat. Nem nagy kunszt, de cserében nem is akarja megváltani a világot. :) nem valami tartós, nem is kifejezetten csíkhúzós, száradás után sem történik nagy dolog az illattal. Sidenote: fiatalabban mindig ezt használtam alváshoz és most mindig alhatnékom van, ha ezt az illatot érzem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Mia0602

2022. december 7.

Tavaly megtetszett valakin és mivel olcsó megrendeltem. Télen és kora tavasszal használtam, minden cseppjét imádtam. Erős, számomra édeskés illat. Nemrégiben elővettem és már nem vagyok oda érte. A fejillat elillanása után még elviselhető, elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 7.

angela88

2022. november 10.

Kifújáskor citrusos, később én kiérzem belőle a rózsát, leszáradáskor pacsulit érezni, ami elég szúrós. A leszáradását szeretem leginkább, szeretem érezni magamon, de másokon sajnos nem igazán, és már sajnos megjegyzést is kaptam az "avonos" jellegére, pedig hideg időben nagyon szeretem ezt használni. Tartós, egész nap érzem. Nem az a fontos számomra, hogy más érezze, inkább csak a hangulatom miatt használok parfümöket, de ezek után átgondolom a használatát, lehet napi egy fújásnál nem használok majd többet, vagy teljesen mellőzöm majd, ha tényleg ilyen kellemetlen másnak... Tényleg kicsit puhíthatná valami a pacsulis leszáradást...
Ha valaki ismer hasonló kicsit minőségibb, vagy kicsit lágyabb parfümöt, érdekelne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 10.

Csiki

2022. június 11.

Sajnos nem az én illatom. 😞💔 Anno oda is ajándékoztam. Nekem olyan borszagú valahogy. De 1 *-ot azért adok, a szép üvege miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.

Emrise

2021. november 5.

Szerintem az Avonból a legrosszabb illat. Vagy csak nem passzol hozzám. Borzasztó a lötty, az összetevői és a csomagolás is. Persze nem vitatom, lehet, hogy valakinek jól áll, de ilyen emberrel még nem találkoztam.
Ja, és minden tömegközlekedési eszközön van egy idősödő hölgy, aki mintha a fél üvegcsét magára borította volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 5.

biaszabo1

2021. október 29.

Érdekes, kissé tömény, de jó illat. Én a Naomi Campbell bohemian garden illatvonalához tudnám teljes mértékben hasonlítani. Csak ennél az egzotikus vonal picit túl van tolva, kicsit van benne egy mű mellékillat is. Szóval maradok a Bohemian Gardennél, ami picit fiatalosabb, édesebb, lágyabb mediterrán illat. De számomra ez is egy pozitív csalódás volt és mégha nem is veszem újra, szívesen szagolgatom másokon.
Vicces, hogy nálam egyébként pont az elején szúrós és a leszáradáskor kezd el egy ilyen bohém virágos, édes illatba átmenni. A ruháim pedig egész nap megtartják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.